Oferta pracy

IT Support Specialist

Billennium S.AO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Billennium - polska firma IT, która od ponad 17 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w zakresie outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi informatyczne w Polsce, a także w Stanach Zjednoczonych i Azji. Obecnie zatrudniamy ponad 1200 specjalistów w zakresie nowoczesnych rozwiązań wspomagających biznes. Posiadamy 9 oddziałów w Polsce i 3 za granicą - biura w Indiach (Pune), USA (Nowy Jork) i Malezji (Kuala Lumpur).

Zadania:

  • Bezpośredni kontakt z klientem, dbanie o komunikację wewnętrzną i zewnętrzną,
  • Bieżąca obsługa incydentów / problemów / zgłoszeń serwisowych,
  • Monitoring platformy i zaimplementowanych w niej interfejsów,
  • Monitorowanie wiadomości przetwarzanych na platformie,
  • Analiza błędów technicznych wykrytych podczas monitoringu / zgłoszonych przez klienta,
  • Współpraca z zewnętrznymi i wewnętrznymi zespołami wsparcia,
  • Raportowanie zadań w serwisie ITSM (ServiceNow, JIRA),
  • Optymalizacja interfejsów roboczych i procesów.

Wymagania:

  • Angielski B2,
  • Znajomość podstaw HTML, XML, SQL, Active Directory,
  • Znajomość obsługi usług google (Gmail, Google Sheets, Google presentations, Google Analitycs),
  • Znajomość co najmniej dobra Office (Excel, PowerPoint),
  • Podstawowa znajomość CMS (preferowane - Wordpress, AEM, Magnolia),
  • Komunikatywność,
  • ITIL dodatkowym atutem,
  • Znajomość systemów do obsługi ticketów SNOW/JIRA/inne,
  • Preferowane ukończone studia na kierunku Informatyka,
  • Mile widziane 0,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wytrwałość w poszukiwaniu źródeł i rozwiązań problemów technicznych,
  • Dobre przyswajanie wiedzy i otwarty umysł,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Dokładność, skrupulatność i terminowość.

Oferujemy:

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie,
  • Możliwość pracy w modelu zdalnym,
  • Szkolenia wstępne i plan rozwoju, wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu,
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz karta Multisport,
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego ,
  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku projektowym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy