Logo Pracuj.pl

IT Support Specialist

Setapp Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Setapp Sp. z o.o.

Wojskowa 6

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft

  • Linux

  • iOS

  • MacOS

  • Android

System operacyjny

O projekcie

Nasz zespół Ratowników.IT pomaga w codziennej pracy klientom z którymi łączą nas umowy serwisowe.

Praca głównie w siedzibie i obsługa zdalna klienta (TeamViewer). Dojazd do klienta na terenie miasta Poznania oraz jego okolic.

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą.

Nasi klienci to lokalne firmy ale współpracujemy również z dużymi korporacjami, ogólnopolskimi i światowymi gdzie jest możliwy rozwój i awans w ich strukturach.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa firm i instytucji, przyjmowanie i samodzielna realizacja zgłoszeń,
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania i urządzeń zgodnie z procedurami,
  • kontakty z firmami zewnętrznymi, dostawcami usług i sprzętu,
  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta,
  • raportowanie do przełożonego, tworzenie dokumentacji i timeloga z realizacji zadań

Nasze wymagania

  • ogólna biegła znajomość systemów Windows (instalacja, rozwiązywanie problemów, sterowniki),
  • podstawowa znajomość Windows Server (Active Directory) - poruszanie się po systemie,
  • wiedza w zakresie administracji sieciami komputerowymi,
  • umiejętność konfiguracji sieci TCP/IP,
  • znajomość zagadnień zewnętrznych hostingów (typu home.pl), konfiguracji domeny internetowej,
  • swobodne poruszanie się w anglojęzycznej dokumentacji,
  • samodzielność przy powierzonych zadaniach i skrupulatność w ich rozliczaniu
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość systemów Linux (konfiguracja prostych hostingów www / mail, poruszanie się po istniejących serwerach, umiejętność czytania logów i rozwiązywania problemów),
  • znajomość systemów MacOS,
  • znajomość sieci w oparciu o Ubiquiti,
  • angielski na poziomie komunikatywnym, pozwalającym na obsługę anglojęzycznego klienta,
  • manualne takie jak powieszenie/złożenie małej szafki rackowej.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa rekrutacyjna

2

Feedback wraz z decyzją

3

Oferta

IT Support Specialist, Wojskowa 6, Grunwald, Poznań