Oferta pracy

SimplicITy sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Windows

  • Microsoft Office

  • AD

  • Hyper-V

  • O365

  • LAN

System operacyjny

O projekcie

• Praca u Klienta z branży motoryzacyjnej – marka premium

• Zdalna współpraca z oddziałami Klienta

• Świadczenie usług serwisu sprzętowego

• Obsługa administracyjna wewnętrznego systemu HelpDesk

• Udział w projektach utrzymaniowych

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie dla sprzętu komputerowego oraz oprogramowania stacji roboczej/biurowego

  • Wsparcie użytkowników w zakresie IT (systemy operacyjne oprogramowanie biurowe Office)

  • Zarządzanie magazynem sprzętu oraz licencji

  • Nadzorowanie środowisk informatycznych, komputerów przemysłowych

  • Obsługa zdalna użytkowników za pomocą dedykowanych narzędzi

  • Obsługa systemu ServiceDesk

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku lub stanowisku związanym z obsługą IT

  • Doświadczenie z systemami Microsoft Windows, Microsoft Office, AD, Hyper-V, O365

  • Dobra znajomość konfiguracji typowych usług informatycznych, zarządzanie użytkownikami i ich uprawnieniami

  • Podstawy w zakresie konfiguracji środowiska LAN, WAN

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Samodzielność w organizacji czasu pracy oraz wywiązywaniu się z powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy zmianowej oraz dyżurów w wybrane soboty

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta

To oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Dostęp do ciekawych projektów oraz najnowocześniejszych technologii

  • Możliwość pracy i awansu w firmie, która jest częścią międzynarodowej organizacji Ricoh

  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie do zakupu okularów korygujących

  • konkurs na pracownika miesiąca

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie online z bezpośrednim przełożonym

2

Spotkanie z dyrektorem zarządzającym i feedback

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania informatyczne wierząc, że dzięki najnowszej technologii nasi Klienci mogą się rozwijać, podnosić produktywność i jakość swoich usług.

W 2020 roku dołączyliśmy do japońskiej korporacji Ricoh, zatrudniającej ponad 100 tys pracowników w 200 lokalizacjach na świecie co pozwala nam realizować nasze projekty globalnie i rozwijać swoje kompetencje w obrębie grupy.

Współpracujemy z najlepszymi ekspertami w branży i czołowymi dostawcami IT ( Dell Technologies, Fortinet, Fujitsu, Huawei, IBM, NetApp, Vmware i wielu innych).

Naszą siłą są ludzie, którzy codziennie tworzą niepowtarzalne miejsce do pracy w którym profesjonalizm jest tak samo ważny jak śmiech, wzajemne wsparcie i przyjaźń.

Przewiń do profilu firmy