Logo Pracuj.pl

IT Support Specialist

Billennium S.A.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • SQL

  • Active Directory

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za wsparcie funkcji aplikacji, analizę i rozwiązywanie incydentów i problemów związanych z usługami
  • Śledzenie dokumentacji i monitorowanie zgłoszonych problemów
  • Badanie, diagnozowanie i rozwiązywanie incydentów oraz reagowanie na problemy i skargi użytkowników końcowych dotyczące jakości ich systemów informatycznych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z zespołem IT oraz dostawcami podczas wdrożeń nowych systemów oraz prac utrzymaniowych
  • Wsparcie użytkowników

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w świadczeniu wsparcia systemów IT,
  • Język Angielski na poziomie min. B2,
  • Znajomość HTML, CSS i SQL na poziomie co najmniej podstawowym
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Preferowana znajomość jednego z narzędzi ITSM (ServiceNow, HPSM, CA Service Management etc.)
  • Otwartość na pracę w systemie zmianowym
  • Mile widziana znajomość Active Directory

To oferujemy

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie,
  • Szkolenia wstępne,
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport,
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,
  • Wyjątkowe imprezy firmowe oraz spotkania integracyjne,
  • Praca w międzynarodowym środowisku projektowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

IT Support Specialist, Szczecin