Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Support Specialist

Beliani

Beliani

Stanisława Więckowskiego 1b

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcia techniczne użytkowników w zakresie laptopów, telefonów komórkowych, drukarek, sieci LAN i skanerów

  • Instalacja stacji roboczych

  • Analiza występujących problemów i zapobieganie przyszłym incydentom

  • Instalacja kamer, kabli sieciowych, urządzeń kontroli dostępu

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego i systemu operacyjnego Windows

  • Znajomość zagadnień sieci LAN

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym weryfikowany w czasie rozmowy kwalifikacyjnej

  • Możliwość odbywania wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Praca w głównej siedzibie międzynarodowej firmy z branży e-commerce (>600 pracowników)

  • Rzeczywisty wpływ na optymalizację i tworzenie procesów w firmie

  • Plan ścieżki rozwoju pracownika - typ specjalisty lub menedżerski

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Codzienny kontakt z językiem angielskim

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego

  • Zniżka pracownicza (60%) na produkty i usługi Grupy Beliani

  • Imprezy firmowe i integracyjne, pizza day, fruit day

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy

Jako IT Support Specialist będziesz odpowiedzialny za wsparcie techniczne pracowników Grupy Beliani we wszystkich lokalizacjach. Jeżeli poszukujesz ciągłych wyzwań i interesujesz się technologią, aplikuj do nas. Czekamy na Ciebie!

Beliani

Beliani to sklep internetowy działający z sukcesem w 17 krajach. Oferujemy designerskie meble zarówno do domu, jak i ogrodu w atrakcyjnych cenach i poprzez wiele kanałów dystrybucji. Nasza główna siedziba znajduje się w Szczecinie i zatrudnionych jest tu ponad 600 utalentowanych pracowników. Naszym celem jest osiągnięcie 10-krotnego wzrostu w najbliższych latach. Jeśli marzysz o szybkim rozwoju, możliwości nauki i zdobycia doświadczenia oraz o dynamicznych wyzwaniach - dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy