Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Support Specialist

XPLUS S.A.O firmie

  • Puławska 435A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

XPLUS S.A.

Puławska 435A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

Mile widziane

  • Hyper-V

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zgłoszeń Help Desk,

  • przygotowywanie stanowiska pracy (instalacja i konfiguracja oprogramowania, przenoszenie danych),

  • zarządzanie urządzeniami mobilnymi dla użytkowników,

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowo-programowych użytkowników,

  • zakupy sprzętu, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych,

  • ewidencja sprzętu i oprogramowania,

  • wsparcie członków zespołu w realizacji projektów i bieżących zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe o profilu informatycznym, technicznym lub w trakcie studiów,

  • dobra znajomość sprzętu komputerowego w zakresie konfiguracji, instalacji, diagnozowania usterek,

  • dobra znajomość Windows 10, pakietu MS Office, od strony konfiguracyjnej i serwisowej,

  • podstawowa znajomość zagadnień sieci komputerowych, urządzeń peryferyjnych,

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność i sumienność w realizacji zadań.

  • doświadczenie w pracy na stanowisku helpdesk/informatyk/serwisant stacji roboczych,

  • znajomość Hyper-V.

To oferujemy

  • współpracę z kluczowym partnerem Microsoftu

  • udział w innowacyjnych projektach z obszaru R&D

  • szansę na wykazanie się kreatywnością - wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań

  • dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii IT

  • niekorporacyjną atmosferę pracy

  • elastyczne godziny pracy

  • wsparcie w rozwoju – szkolenia i warsztaty

  • zgrany zespół, z którym będziesz świętować wspólne sukcesy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

XPLUS S.A.

XPLUS to nowoczesna i nietypowa firma wdrożeniowa pełna wyjątkowych ludzi. W pracy jesteśmy sumienni i wytrwali, znamy się na tym, co robimy, i dbamy, aby nasze doświadczenie i umiejętności przydawały się innym. Jak na specjalistów-pasjonatów przystało, sami nawet od dobrego wolimy lepsze, dlatego także naszym klientom pomagamy osiągać jak najlepsze wyniki, opracowując i udoskonalając nasze autorskie metody i narzędzia.

Przewiń do profilu firmy