Logo Pracuj.pl

IT Support Specialist

XPLUS S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

XPLUS S.A.

Puławska 435A

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

Mile widziane

  • Hyper-V

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zgłoszeń Help Desk,
  • przygotowywanie stanowiska pracy (instalacja i konfiguracja oprogramowania, przenoszenie danych),
  • zarządzanie urządzeniami mobilnymi dla użytkowników,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowo-programowych użytkowników,
  • zakupy sprzętu, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych,
  • ewidencja sprzętu i oprogramowania,
  • wsparcie członków zespołu w realizacji projektów i bieżących zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe o profilu informatycznym, technicznym lub w trakcie studiów,
  • dobra znajomość sprzętu komputerowego w zakresie konfiguracji, instalacji, diagnozowania usterek,
  • dobra znajomość Windows 10, pakietu MS Office, od strony konfiguracyjnej i serwisowej,
  • podstawowa znajomość zagadnień sieci komputerowych, urządzeń peryferyjnych,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i sumienność w realizacji zadań.

  • doświadczenie w pracy na stanowisku helpdesk/informatyk/serwisant stacji roboczych,
  • znajomość Hyper-V.

To oferujemy

  • współpracę z kluczowym partnerem Microsoftu
  • udział w innowacyjnych projektach z obszaru R&D
  • szansę na wykazanie się kreatywnością - wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii IT
  • niekorporacyjną atmosferę pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie w rozwoju – szkolenia i warsztaty
  • zgrany zespół, z którym będziesz świętować wspólne sukcesy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata

XPLUS to nowoczesna i nietypowa firma wdrożeniowa pełna wyjątkowych ludzi. W pracy jesteśmy sumienni i wytrwali, znamy się na tym, co robimy, i dbamy, aby nasze doświadczenie i umiejętności przydawały się innym. Jak na specjalistów-pasjonatów przystało, sami nawet od dobrego wolimy lepsze, dlatego także naszym klientom pomagamy osiągać jak najlepsze wyniki, opracowując i udoskonalając nasze autorskie metody i narzędzia.

IT Support Specialist, Puławska 435A, Warszawa