Logo Pracuj.pl

IT Support Specialist

Balton Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia technicznego użytkowników wewnętrznych
  • Analiza i rozwiązywanie problemów, incydentów związanych ze sprzętem, oprogramowaniem i siecią komputerową.
  • Konsultacje techniczne z innymi zespołami
  • Współpraca z dostawcami usług IT
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą działu IT
  • Udział w projektach wdrożeniowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość sprzętu IT pod względem konfiguracji, prostej naprawy oraz konserwacji
  • Dobra znajomość systemów Windows 10 i Windows 7 w zakresie instalacji, konfiguracji i wsparcia
  • Znajomość środowiska Microsoft 365
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieci komputerowych i urządzeń peryferyjnych
  • Podstawowa wiedza z obszaru bezpieczeństwa
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (preferowane B2)
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Korzyści ze współpracy z nami to m.in. ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia, prywatny pakiet medyczny, dofinansowanie ubezpieczenia na życie, benefity socjalne.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Kim jesteśmy?

Wspieramy walkę o zdrowie i życie pacjentów na całym świecie poprzez projektowanie, produkcję i sprzedaż jednorazowego sprzętu medycznego, jak np. stenty wieńcowe.

Balton to polska, rodzinna firma z siedzibą w Warszawie i trzema zakładami produkcyjnymi w Polsce.

Jesteśmy na rynku od ponad 40 lat i z sukcesami konkurujemy z globalnymi liderami branży zarówno w Polsce, jak i 90 krajach świata.

IT Support Specialist, Warszawa