Logo Pracuj.pl

IT Support Specialist

SYZYGYO firmie

4 000–8 000
brutto / mies.
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

SYZYGY

Józefa Piusa Dziekońskiego 3

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Office 365

  • Active Directory

Mile widziane

  • Jira

System operacyjny

O projekcie

Szukamy osoby do zespołu zapewniającego wsparcie IT dla naszego biura.

Poszukujemy osoby samodzielnej, która będzie gotowa wesprzeć nas w naszych codziennych obowiązkach, które w skrócie można opisać jako wsparcie IT dla użytkowników oraz dbanie o sieć i bezpieczeństwo IT. Używamy sprawdzonych, wydajnych i stabilnych technologii, uznawanych za standardy branżowe. Projektujemy infrastrukturę tak, aby nie ograniczała nas w przyszłości. Jesteśmy otwarci na różne poziomy doświadczenia - od juniora do mida.

Wynagrodzenie

4 000 – 6 000 zł brutto na UoP - Junior

6 500 – 8 000 zł brutto na UoP - Mid

Tryb pracy: stacjonarnie (z biura min. 4 dni w tygodniu, 1 dzień może być zdalny)

Wymagania: doświadczenie w zarządzaniu usługami Office 365 oraz zarządzanie serwerami unix/linux

Zespół: 2 osoby

Ilu osób szukamy? 1 💚

Główne narzędzia: Office 365, Windows, Mac osx, Windows

Klient: Zapewniamy wsparcie IT dla biura SYZYGY/Ars Thanea

Twój zakres obowiązków

⚡Jak wygląda praca w zespole IT Support?

Jesteśmy 2-osobowym zespołem zajmującym się rozwojem i utrzymaniem infrastruktury IT, jak również świadczącym usługi wsparcia IT dla zespołów klienckich w SYZYGY Warsaw i Ars Thanea. Skąd dwie firmy? Powstaliśmy jako jeden byt, jednak w 2016 podzieliliśmy się na dwie “marki”. Ars Thanea zajmuje się produkcją CGI, SYZYGY dzieli się na zespoły deweloperów i designerów. Pracujemy w jednym biurze, więc wszystkie zespoły supportujące, w tym my, wspierają oba teamy.

Skupiamy się przede wszystkim na systemowych rozwiązaniach problemów. Przygotowujemy sprzęt dla pracowników, rozwijamy i konfigurujemy infrastrukturę sieciową firmy. Jednym z naszych zadań jest również wdrażanie polityki bezpieczeństwa IT i poprawa kluczowych jego elementów, ale traktujemy to jak proces, a nie „task do odbębnienia”.

SYZYGY to organizacja z turkusowym modelem zarządzania, co sprawia, że to dość nietypowe środowisko pracy – nie mamy szefów, panuje u nas samoorganizacja i duża otwartość na bycie sobą. Wiąże się to z wieloma wyzwaniami, ale zdecydowanie warto. Nie ukrywamy, że w IT Support wysoko cenimy poczucie humoru i dobry kontakt ze wszystkimi zespołami ;)

⚡Narzędzia

Cisco

Ubiquiti

Vmware

Active Directory

SonicWall, Checkpoint

Office 365

Nasze wymagania

⚡Twoja rola i jej odpowiedzialności

To co na Ciebie czeka, to wdrażanie i wsparcie dla nowych technologii zwiększających bezpieczeństwo IT oraz migracja Jira on prem do rozwiązania Cloud. To również kontakt z developerami oraz digital artystami.

W SYZYGY Warsaw cenimy sprawczość i inicjatywę, zapewniamy więc możliwość proponowania i wdrażania nowych rozwiązań technicznych. Możesz rozwijać się w takich kierunkach jak zarządzanie sieciami, automatyzacja procesów IT, bezpieczeństwo IT - jesteśmy też otwarci na Twoje pomysły.

Co jest dla nas ważne? W zespole mamy jasno określone role, a w zakresie krytycznych problemów wpływających na ciągłość pracy, chcemy być w pełni wymienni.

Junior:

Wiedza jak działają sieci komputerowe

Działanie i zarządzanie Active Directory

Konfiguracja systemów operacyjnych Windows/Linux/MacOSx

Wiedza na temat usług w środowisku Office365

Mid:

Wiedza jak działają sieci komputerowe na poziomie ncca

Doświadczenie w zarządzaniu Active Directory

Doświadczenie w zarządzaniu usługami Office 365

Zarządzanie serwerami unix/linux

  • Administracja serwerem Jira
  • Automatyzacja procesów za pomocą Annsible, Python, Powershell
  • Podstawowa wiedza na tematy bezpieczeństwa w IT
  • Znajomość zagadnień IT w postprodukcji / CGI
  • Zainteresowanie tematami DevOps

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

2

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Skład zespołu

  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

⚡Kilka z wielu naszych zalet…

Karta MultiSport (jeśli pandemia nie zniechęciła Cię do utrzymania formy) + prywatna opieka medyczna Medicover.

Urlopy bez limitów

Nielimitowane płatne urlopy – bo kto nam zabroni?

System podwyżkowy

System podwyżkowy, który jest spójny i transparentny dla całej organizacji – sam_ decydujesz, kiedy będziesz starać się o zmianę wynagrodzenia!

Biuro marzeń

Mamy biuro na Dolnym Mokotowie, w którym nie brakuje kreatywnej przestrzeni. Eklektyzm, rośliny i zwierzęta to motyw przewodni. Regulowane biurka, ergonomiczne krzesła, słoneczny taras, bilard, ping-pong, PlayStation… Brzmi dobrze?

Family-friendly

Jedyna rzecz, którą ściągnęliśmy od rządu to 500+ na narodziny Twojego potomka.

Nie tylko praca

Lubimy się dobrze bawić – w naszej kuchni urządzamy imprezki, jemy wspólnie środowe śniadania i celebrujemy różne święta. Co roku jeździmy na wyjazdy integracyjne, bo serio lubimy swoje towarzystwo (no kidding!).

⚡Co na Ciebie czeka po dołączeniu do zespołu?

Samozarządzanie

Brak hierarchii opartej na stanowiskach

Proces decyzyjny oparty o role

Radykalna szczerość

Jawne wynagrodzenia

Pełna transparencja

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • bonusy świąteczne
  • nielimitowane urlopy
  • samoorganizacja
  • turkus

Etapy rekrutacji

1

Call zapoznawczy (30 min)

2

1 spotkanie rekrutacyjne (ok. 1h)

3

MUD - Meet Us Day - zapoznanie z zespołem/resztą organizacji

Nasza firma to miejsce dla Ciebie, jeśli:

  • Czujesz potrzebę posiadania (i komunikowania) jednej wersji siebie oraz integralności w budowaniu relacji – tak w życiu prywatnym i zawodowym – bo wszystko inne to zabawa w teatrzyk i męczące rozdwojenie jaźni;
  • Rozumiesz, że XX-wieczny model zarządzania przedsiębiorstwem, o którym uczyłeś się na studiach (lub na YouTube) nie przystaje do zmiennego, niepewnego, złożonego i niejednoznacznego otoczenia, w którym obecnie funkcjonujemy (świat VUCA);
  • Hierarchię i władzę jednostek traktujesz jak za dużą bluzę po starszym bracie (siostrze) a efektywności i sensownego radzenia sobie z trudnościami upatrujesz w samozarządzających się zespołach;
  • Rola trybika w machinie, choć czasami wygodna (ponieważ za wiele się od Ciebie nie oczekuje), kłóci Ci się z Twoją wewnętrzną potrzebą bycia częścią większej całości i posiadania realnego wpływu na kształt i rozwoju organizacji, w której pracujesz;
  • Wielce prawdopodobne, że Twoim karmicznym zwierzęciem jest gazela lub inny zając, gdyż cechuje Cię umysłowa giętkość i zwinność działania – nie panikujesz, kiedy zmieniają się priorytety, gdyż szybko się adaptujesz a poza tym lubisz testować różne możliwości;
  • Chcesz wolności do popełniania błędów, żeby nie musieć uciekać się do bezpiecznych, powtarzalnych rozwiązań, ponieważ wiesz, że błędy wiążą się nierozerwalnie z kreatywnym procesem organizacyjnego uczenia się;
  • Oczekujesz od innych konstruktywnej krytyki i sam(a) chętnie dzielisz się przemyślaną informacją zwrotną, bo to dla ciebie naturalny element rozwoju i przecież dawno wyrosłaś/eś z pieluch;
  • W procesie podejmowania decyzji nie szukasz konsensu oraz zgniłych kompromisów, lecz potrafisz wziąć na siebie odpowiedzialność za skutki podjętej decyzji, uwzględniwszy wcześniej opinie innych zaangażowanych w procesie stron;
  • Odważnie przyznajesz się do porażki i prosisz innych o pomoc, bo błądzić jest rzeczą ludzką i tylko krowa nie zmienia zdania (a Ty nie jesteś uparta/y, jak osioł);
  • Transparencja Twoich i koleżanek/kolegów działań nie wywołuje u Ciebie gęsiej skórki (a jeśli już to tylko z ekscytacji)

Ars Thanea to Studio Produkcyjne natomiast SYZYGY Warsaw to Software House założone w 2007 roku. Należymy do międzynarodowej Grupy SYZYGY (WPP) i oficjalnie jesteśmy jedną spółką podzieloną na dwa brandy. Skąd dwie firmy? Powstaliśmy jako jeden byt, jednak w 2016 podzieliliśmy się na dwie “marki”. Ars Thanea zajmuje się produkcją CGI, SYZYGY dzieli się na zespoły deweloperów i designerów. Pracujemy w jednym biurze, więc wszystkie zespoły supportujące, w tym my, wspierają oba teamy.

IT Support Specialist, Józefa Piusa Dziekońskiego 3, Mokotów, Warszawa