Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Support

Global Cosmed S.A.

Łagiewnicka 1C

Świętochłowice

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie IT dla dwóch zakładów produkcyjnych w lokalizacjach Jawor (dolnośląskie) i Świętochłowice (śląskie),

  • pomoc użytkownikom w rozwiązywaniu bieżących problemów pojawiających się podczas obsługi systemu informatycznego,

  • utrzymanie systemu w ciągłej gotowości do pracy oraz wdrażanie nowo przyjętych procedur i systemów,

  • przegląd i konserwacja sprzętu komputerowego,

  • szkolenie pracowników/użytkowników w zakresie pracy na wewnętrznych systemach informatycznych,

  • instalowanie i testowanie oprogramowania użytkowego,

  • pomoc przy wdrażaniu nowego oprogramowania,

  • optymalizacja wydajności systemu biorąc pod uwagę wymagania i specyfikę działalności firmy,

  • przygotowanie odpowiednie raportów i sprawozdań dla przełożonych,

  • diagnozowanie i usuwanie problemów sprzętowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne,

  • doświadczenie w pracy w dziedzinie obsługi informatycznej firm,

  • chęć rozwoju i uaktualnia wiedzy z zakresu najnowszych technologii informatycznych,

  • dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 7; Windows 10;

  • gotowość do jednodniowych podróży służbowych między lokalizacjami 2-3 razy w miesiącu,

  • komunikatywna znajomości języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji oraz rozwiązywania problemów,

  • umiejętność pracy pod presja czasu,

  • zdolności komunikacyjne; umiejętność przekładania języka technicznego na obiegowy,

  • dociekliwość i dokładność.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie zajmującej pozycję lidera rynkowego.

  • Nowoczesne narzędzia pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i budowy ścieżki kariery w międzynarodowej grupie kapitałowej, przy wsparciu doświadczonego zespołu.

  • Pakiet świadczeń socjalnych.

  • Miłą atmosferę i codziennie pyszną kawę.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Etapy rekrutacji
1

rozmowa telefoniczna

2

spotkanie rekrutacyjne online lub osobiście

3

propozycja zatrudnienia

Global Cosmed S.A. z siedzibą w Radomiu jest notowanym na GPW producentem artykułów kosmetycznych i chemii dla gospodarstw domowych oraz liderem międzynarodowej grupy kapitałowej. W portfolio grupy znajdują się takie marki jak: BOBINI, APART, SOFIN, KRET i BIOPHEN.

Przewiń do profilu firmy