Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

IT Support Technician (Hardware)

Proservia O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
IT Support Technician (Hardware)Numer ref.: TECH2/INT/GDA

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i obsługa platform testowych
  • Konfiguracja systemu operacyjnego/usuwanie usterek
  • Konfiguracja sprzętu komputerowego
  • Zarządzanie przestrzenią LABową
  • Zarządzanie powierzonym sprzętem

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych ze sprzętem komputerowym
  • Ok. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe (Informatyka i pokrewne)
  • Doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów w środowisku Windows/Linux
  • Znajomość BIOS-u

Oferta:

  • Dofinansowanie do pakietu Multisport oraz Medicover
  • Pakiet szkoleń
  • Możliwość współpracy przy realizacji projektów dla międzynarodowych korporacji- lidera branży IT
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne