Oferta pracy

IT Support

BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.O firmie

  • Grzybowska 78, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.

Grzybowska 78

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • LAN

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Zespołu IT w realizacji bieżących działań oraz w projektach;

  • Pierwszą linię pomocy dla użytkowników w zakresie stacji roboczych, laptopów, telefonów komórkowych, drukarek sieciowych, sieci LAN i aplikacji;

  • Instalację stacji roboczych i urządzeń peryferyjnych;

  • Inwentaryzację zasobów IT.

Nasze wymagania

  • Status studenta;

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (8h dziennie);

  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego;

  • Dobra znajomość systemu operacyjnego Windows;

  • Podstawowa znajomość zagadnień sieci LAN;

  • Podstawowa znajomość Active Directory, pisania skryptów (np. VBS, CMD, PS); administracji baz danych lub chęć zdobywania takiej wiedzy;

  • Znajomość jez. angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Szybkie przyswajanie wiedzy;

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Szansę pracy w rozpoznawalnej firmie finansowej, która jest częścią międzynarodowej Grupy BNP Paribas

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Realny rozwój i możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych

  • Przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną

  • Zajęcia językowe

  • Kartę Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

ZATRUDNIENIE CZASOWE