IT Supporter

LSJ HR GROUP

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, niewielkiej, lokalnej firmy z branży IT, usytuowanej w centrum Szczecina poszukujemy kandydatów, którzy wesprą dział serwisu.

Technologie u pracodawcy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów ze sprzętem IT zgłaszanych przez Klientów i użytkowników

  • Kontakt z producentem produktów i przewoźnikami

  • Obsługa Klienta (telefon/ e-mail)

  • Współpraca z zespołem, wymiana wiedzy, wspólne rozwiązywanie problemów

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane informatyczne)

  • Zainteresowanie obszarem IT

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Chęć do podejmowania nowych wyzwań i rozwoju

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie uzależnione od wyników

  • Szkolenia produktowe

  • Luźną atmosferę, brak dress code :)

  • Pracę w godzinach 8-16

Benefity

  • brak dress code’u

Szukasz miejsca gdzie mógłbyś rozwijać swoje doświadczenie w obszarze IT i umiejętności?

To oferta idealna dla Ciebie!

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do aplikowania!

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331.

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy