Oferta pracy

IT System Administration Consultant

Bisnode PolskaO firmie

Bisnode Polska

Warsaw Spire

Warszawa

Bisnode jest europejskim liderem w dostarczaniu danych i analiz. Jesteśmy obecni w 18 krajach, gdzie zatrudniamy 2.400 pracowników. Bisnode pomaga firmom zdobywać nowych klientów i utrzymywać bezpieczne relacje biznesowe przez cały okres współpracy. Podejmowanie trafnych decyzji umożliwiamy naszym klientom poprzez inteligentne wykorzystanie danych. Oznacza to, że możemy połączyć, a następnie przeanalizować nasze dane, dane naszych klientów oraz te generowane każdego dnia na świecie zwanymi Big Data.

Ponad 150.000 klientów korzysta z naszych rozwiązań. Wspieramy ich w zarządzaniu własnymi danymi, minimalizowaniu ryzyka oraz wzmacniamy ich zdolności decyzyjne – w efekcie zwiększamy ich sprzedaż i przychody.

Nasza baza danych jest unikalna. Zawiera ogrom informacji na temat firm, osób fizycznych, nieruchomości i pojazdów w Europie.

Bisnode, od 2002 roku, jest również strategicznym partnerem Dun & Bradstreet - globalnego dostawcy informacji biznesowych o ponad 250 milionach firm w 220 krajach.

IT System Administration ConsultantNumer ref.: Warsaw Spire

Opis stanowiska:

  • Praca na projekt 3-miesięczny z możliwością przedłużenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Wymagania:

  • Linux System Admin
    • Linux
    • Ubuntu

Doświadczenie mile widziane:

  • VMCenter
  • Bash
  • Python
  • Windows
  • Veeam
  • Loadbalancer (Ngnix, F5)

Oferujemy:

Nie czekaj – klikaj w „Aplikuj”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)) przy ul. Piotrkowskiej 111, w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy