Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT System Administrator

EUROSUKCES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5 0006 000 brutto / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o ciągłość działania infrastruktury sieciowej

  • zarządzanie środowiskiem wirtualnym Vmware vSphere, Synology, serwerami, przełącznikami, Accespoint

  • utrzymywanie sprawnej i stabilnej pracy sieci oraz serwerów w środowisku Linux

  • zarządzanie i konfiguracja platformami Multisite (Wordpress)

  • zarządzanie i konfiguracja połączeń VPN

  • analiza logów działania aplikacji i serwerów (wskazywanie problemów i sposobów ich rozwiązywania)

  • współpraca z zespołem (programista, grafik kreatywny)

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia z poniższymi technologiami oraz systemami: Mikrotik, Cisco, Dell (konfiguracja oraz implementacja rozwiązań)

  • protokoły oraz sieci komputerowe: TCP/IP, LAN/WAN/WLAN/VPN

  • technologie wirtualizacyjne: KVM, Vmware

  • system Linux

  • znajomość HTML, PHP JAVA, SQL

  • umiejętność kontroli i analizy ruchu sieciowego

  • Windows active directory

Mile widziane

  • znajomość sieci dostępowej (budowa i eksploatacja) - atutem będzie umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych i szerokopasmowych, lokalizacja i usuwanie uszkodzeń w sieci telekomunikacyjnej miedzianej i światłowodowej

  • znajomość macOS

  • znajomość IN-Design

  • język angielski na poziomie komunikatywnym

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w wyjątkowym zespole

  • Możliwość rozwoju i poszerzenia swoich umiejętności

  • Wynagrodzenie brutto 5000 - 6000 PLN

  • Praca w systemie jednozmianowym poniedziałek-piątek

U nas spotkasz ludzi pełnych zaangażowania i pasji! Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.