Oferta pracy

IT System Administrator

Santander Bank Polska

  • Kolorowa 8, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Kolorowa 8

Grunwald

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Bash

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie systemami informatycznymi Banku - obsługa środowisk testowych i produkcyjnych

  • wdrażanie zmian na systemach, zabezpieczanie / utwardzanie systemów

  • monitorowanie, prowadzenie Early Warring dla systemów oraz bieżący monitoring systemów informatycznych Banku

  • komunikowanie się podczas awarii, rozwiązywanie problemów

  • przygotowywanie raportów, udział w spotkaniach, prowadzenie samodzielnych akcji

Nasze wymagania

  • umiejętność programowania skryptowego w języku shellowym (BASH, Python, COBOL, inne)

  • znajomość systemów operacyjnych: Linux (RedHat, SUSE, inne), Windows, UNIX

  • doświadczenie w pracy na jednej z wybranych baz danych: Oracle, Informix, MySQL, MsSQL, inne

  • umiejętności administrowania wybranym serwerem aplikacyjnym (Apache TOMCAT ,Websphere, BEA Weblogic, , inne)

  • znajomość wybranego systemu monitorującego (Zabbix, Agentless, DynaTrace, inne)

  • dobra znajomość j. angielskiego

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista

  • gotowość do pełnienie w przyszłości dyżurów on-call

Mile widziane

  • znajomość systemów informatycznych Santander

  • doświadczenie pracy w DevOps i na platformie OpenShift

  • zdolności analityczne - zwłaszcza w kontekście szybkiej diagnozy zaistniałych incydentów

  • bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością.

  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników