Oferta pracy

IT System Administrator

Raben Management Services

Zbożowa 1

Robakowo (pow. poznański)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory/Azure AD

  • PowerShell

  • Microsoft Office 365

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i utrzymanie usług Microsoft 365, w tym Sharepoint, Teams, OneDrive, Exchange Online

  • Administrację środowiskiem Microsoft 365 w zakresie: zarządzania rolami administracyjnymi i konfiguracją tenanta; zarządzania uprawnieniami użytkowników; nadzoru nad polityką licencji, zamówieniami oraz stanem usługi; koordynowania globalnych awarii i raportowanie SLA; nadzoru nad bezpieczeństwem danych

  • Administrację środowiskiem Exchange Online w konfiguracji hybrydowej w tym: zarządzanie skrzynkami mailowymi; konfigurację i monitorowanie ruchu mailowego i routingu poczty; zarządzanie systemem antyspamowym i ochroną poczty

  • Administrację platformą Sharepoint Online, w tym: zarządzanie globalnymi witrynami i uprawnieniami; migracja danych istniejących rozwiązań (Sharepoint, Fileservers); nadzór nad stanem usługi i rozwiązywanie problemów

  • Zarządzanie środowiskiem wirtualnym Vmware Vsphere

  • Utrzymanie systemów serwerowych opartych na systemie Windows i Red Hat Enterprise Linux

  • Zapewnienie ciągłości i stabilności pracy systemów teleinformatycznych poprzez monitorowanie infrastruktury IT oraz nadzór nad systemem kopii bezpieczeństwa

  • Wdrażanie nowych rozwiązań i technologii informatycznych

  • Tworzenie dokumentacji i procedur w obszarze swojej odpowiedzialności oraz dbanie o ich aktualność.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość administracji platformą Microsoft 365

  • Znajomość technologii Active Directory/Azure AD, PowerShell

  • Kilkuletnie doświadczenie jako administrator w zakresie: zarządzania serwerami na platformie Windows i środowiskiem AD, administracji platformami mailowymi w tym Exchange, postfix, administracji środowiskiem wirtualnym Vmware, administracji serwerami Red Hat Enterprise Linux, praktycznej znajomości systemów wykonywania kopii zapasowych (np. Veeam Backup),

  • Znajomości zagadnień związanych z zarządzaniem siecią SAN i macierzami dyskowymi

  • Doświadczenia w konfiguracji serwerów na platformie Intel

  • Znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów informatycznych

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku wymagającym udziału w projektach IT

  • Znajomość języka angielskiego (B1/B2)

  • Mile widziane: ukończone szkolenia z zakresu Microsoft 365, oraz certyfikaty dokumentujące posiadaną wiedzę

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, kafeteria MyBenefit – dostęp do szerokiego wachlarza benefitów, dostęp do platformy szkoleniowej Udemy for Business

  • Atrakcyjne zarobki oraz system premiowy

  • Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska

  • Przyjazne warunki pracy dbające o zachowanie work-life-balance pracowników

  • Pracę w wysokiej kulturze organizacyjnej

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • paliwo w korzystnej cenie

  • benefity z systemu Kafeteryjnego MyBenefit

  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

  • zniżki z kartą Makro

Mamy drive do rozwoju!

I dlatego jako Raben Management Services wypracowujemy optymalne i nowoczesne rozwiązania wspierające wszystkie spółki Grupy Raben. Jesteśmy po to, aby rozwijać i doskonalić nasz biznes.

Tworzymy zgrany zespół złożony z najlepszych ekspertów wielu specjalizacji. Są wśród nas mistrzowie logistyki, pasjonaci transportu, cyfrowi magicy w dziale IT, specjaliści do spraw finansów, eksperci w zakresie audytu wewnętrznego, łowcy talentów w dziale HR i wirtuozi sprzedaży.

A czego u nas nie ma? Nudy! Każdy dzień to dla nas nowa przygoda i możliwości.

Dla Ciebie też? Fantastycznie! W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia?

  • Uwielbiamy wyzwania i nowe projekty.

  • Praca w zespole wyzwala w nas energię.

  • Wkładamy całe serce we wszystko, co robimy.

  • Uczymy się od siebie nawzajem.