Oferta pracy

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Bash

  • Python

  • COBOL

  • Linux

  • Windows Server

  • UNIX

  • Oracle

  • Informix

  • MySQL

  • MsSQL

  • Apache Tomcat

  • Websphere

  • BEA Weblogic

  • Zabbix

  • Agentless

  • DynaTrace

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administracja systemami w oparciu o nowoczesne i stosowane na świecie technologie

  • udział we wdrażaniu nowatorskich projektów technologicznych oraz biznesowych

  • budowanie i rozwijanie kompetencji DevOps poprzez automatyzację procesów

  • regularna dbałość o bezpieczeństwo systemów IT

  • wsparcie i utrzymanie środowisk produkcyjnych i testowych

  • współpraca z grupą doświadczonych specjalistów i ekspertów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Linux/Windows

  • znajomość jednego z motorów bazy danych: PostgreSQL, ORACLE, MS SQL, MongoDB

  • chęć dalszego rozwoju w technologiach kontenerowych: OpenShift, Kubernetes, Docker

  • znajomość narzędzi takich jak: Jenkins, Git, CHEF/Ansible

  • umiejętność analizy logów systemowych

  • gotowość do pełnienia dyżurów On-Call

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na produkt
  • agile

Skład zespołu

  • data scientist
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • jasno określone cele i atrakcyjny system motywacyjny

  • wewnętrzne programy rozwojowe, szkolenia, projekty

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi