Oferta pracy

IT System Administrator

Teleste Video Networks Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Teleste Video Networks Sp. z o.o.

Szybowcowa 31

Wrocław

Teleste Video Networks Sp. z o.o. jest producentem systemów służących do nagrywania i transmisji wideo poprzez sieci IP. Dostarczamy systemy monitorujące autostrady, tunele, mosty i stacje kolejowe. Prowadzimy projekty w większości krajów europejskich, a także w USA, Chinach oraz Australii.

Jesteśmy częścią Teleste Corporation – więcej o nas znajdziesz na www.teleste.com.

Szukasz nowych, interesujących zadań? Masz już doświadczenie w rozwoju i utrzymaniu infrastruktury techniczno-systemowej?

Świetnie! Zostań częścią naszego zespołu i dołącz do nas jako:

(rekrutacja prowadzona zdalnie)
Numer ref.: Szybowcowa 31

Jakie będą Twoje główne zadania?

  • rozwój i utrzymanie infrastruktury w środowiskach Windows i Linux,
  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów związanych z konfiguracją systemu i urządzeń,
  • wsparcie testerów i programistów w konfiguracji środowisk,
  • automatyzacja procesu instalacji wersji aplikacji oraz rozwój narzędzi niezbędnych do automatyzacji procesu.

Czego potrzebujesz, żeby sprawdzić się w tej roli?

  • 2 – 3 letniego doświadczenia w zarządzaniu utrzymaniem systemów i infrastruktury IT oraz na stanowiskach związanych z wirtualizacją i konteneryzacją,
  • praktycznej znajomości systemów Windows i Linux oraz zagadnień związanych z sieciami (głównie LAN),
  • praktycznej umiejętności administrowania serwerami: baz danych i webowymi,
  • doświadczenia w pracy z wykorzystaniem języka skryptowego Bash lub Python,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego zapewniającej rozumienie dokumentacji technicznej oraz współpracę z partnerami,
  • otwartości na wiedzę i współpracę z innymi, komunikatywności oraz orientacji na rezultat.

Twoim dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie w administracji systemami ciągłej integracji i kontroli wersji (Jenkins, Git).

Na co możesz u nas liczyć?

  • realny wpływ na kierunek rozwoju infrastruktury i systemów,
  • wsparcie doświadczonego zespołu R&D oraz indywidualną ścieżkę rozwoju kompetencji technicznych,
  • zgrany zespół, w którym panuje przyjazna i nieformalna atmosfera pracy (no open space, no dress code),
  • nowoczesne biuro z parkingiem podziemnym oraz boksem na rowery (i prysznicem)
  • elastyczny czas pracy (start 7.00-10.00) – aktualnie pracujemy zdalnie,
  • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy