Oferta pracy

IT System Administrator

Teleste Video Networks Sp. z o.o.

  • Fabryczna 6, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 03 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Fabryczna 6

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Git

  • SVN

  • Docker

  • Python/Bash

  • Jenkins

  • Ansible

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i utrzymanie infrastruktury w środowiskach Windows i Linux,

  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów związanych z konfiguracją systemu i urządzeń,

  • testowanie wydajności oraz zabezpieczeń platform i aplikacji,

  • wsparcie testerów i programistów w konfiguracji środowisk,

  • automatyzacja procesu dostarczania aplikacji na platformy testowe i developerskie,

  • rozwój narzędzi niezbędnych do automatyzacji zadań związanych z utrzymaniem infrastruktury.

Nasze wymagania

  • 1 – 2 lata doświadczenia w administracji systemami Windows i Linux,

  • wykształcenie wyższe - preferowane informatyczne,

  • znajomość narzędzi Git, Svn, Docker, Python/Bash, Jenkins

  • znajomość narzędzi do automatyzacji (np. Ansible),

  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z sieciami LAN,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • umiejętność pracy zespołowej, otwartość na współpracę z innymi,

  • zorientowanie na cele,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • chęć ciągłego rozwoju umiejętności.

Mile widziane

  • znajomość konfiguracji urządzeń CISCO,

To oferujemy

  • możliwość ciągłego rozwoju kompetencji,

  • miłą, nieformalną atmosferę,

  • wsparcie doświadczonego zespołu R&D oraz indywidualną ścieżkę rozwoju kompetencji technicznych,

  • prywatną opiekę zdrowotną dla Ciebie i rodziny,

  • kartę Multisport,

  • elastyczne godziny pracy,

  • pracę hybrydową,

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Teleste Video Networks Sp. z o.o. jest producentem systemów służących do nagrywania i transmisji wideo poprzez sieci IP. Dostarczamy systemy monitorujące autostrady, tunele, mosty i stacje kolejowe. Prowadzimy projekty w większości krajów europejskich, a także w USA, Chinach oraz Australii.

Jesteśmy częścią Teleste Corporation – więcej o nas znajdziesz na www.teleste.com.

Szukasz nowych, interesujących zadań? Masz już doświadczenie w rozwoju i utrzymaniu infrastruktury techniczno-systemowej?

Świetnie! Zostań częścią naszego zespołu i dołącz do nas jako:

Przewiń do profilu firmy