Logo Pracuj.pl

IT System Administrator

Teleste Video Networks Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Teleste Video Networks Sp. z o.o.

Fabryczna 6

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Git

  • SVN

  • Docker

  • Python/Bash

  • Jenkins

  • Ansible

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i utrzymanie infrastruktury w środowiskach Windows i Linux,
  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów związanych z konfiguracją systemu i urządzeń,
  • testowanie wydajności oraz zabezpieczeń platform i aplikacji,
  • wsparcie testerów i programistów w konfiguracji środowisk,
  • automatyzacja procesu dostarczania aplikacji na platformy testowe i developerskie,
  • rozwój narzędzi niezbędnych do automatyzacji zadań związanych z utrzymaniem infrastruktury.

Nasze wymagania

  • 1 – 2 lata doświadczenia w administracji systemami Windows i Linux,
  • wykształcenie wyższe - preferowane informatyczne,
  • znajomość narzędzi Git, Svn, Docker, Python/Bash, Jenkins
  • znajomość narzędzi do automatyzacji (np. Ansible),
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z sieciami LAN,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność pracy zespołowej, otwartość na współpracę z innymi,
  • zorientowanie na cele,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • chęć ciągłego rozwoju umiejętności.

Mile widziane

  • znajomość konfiguracji urządzeń CISCO,

To oferujemy

  • możliwość ciągłego rozwoju kompetencji,
  • miłą, nieformalną atmosferę,
  • wsparcie doświadczonego zespołu R&D oraz indywidualną ścieżkę rozwoju kompetencji technicznych,
  • prywatną opiekę zdrowotną dla Ciebie i rodziny,
  • kartę Multisport,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę hybrydową,
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Teleste Video Networks Sp. z o.o. jest producentem systemów służących do nagrywania i transmisji wideo poprzez sieci IP. Dostarczamy systemy monitorujące autostrady, tunele, mosty i stacje kolejowe. Prowadzimy projekty w większości krajów europejskich, a także w USA, Chinach oraz Australii.

Jesteśmy częścią Teleste Corporation – więcej o nas znajdziesz na www.teleste.com.

Szukasz nowych, interesujących zadań? Masz już doświadczenie w rozwoju i utrzymaniu infrastruktury techniczno-systemowej?

Świetnie! Zostań częścią naszego zespołu i dołącz do nas jako:

IT System Administrator, Fabryczna 6, Fabryczna, Wrocław