IT System Administrator

Santander Bank Polska

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Robotnicza 11

Stare Miasto

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PostgreSQL

  • Oracle

  • MongoDB

  • DB2

  • Jenkins

  • Git

  • Chef

  • Ansible

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie systemami w oparciu o nowoczesne i stosowane na świecie technologie

  • budowanie i rozwijanie kompetencji DevOps poprzez automatyzację procesów

  • regularne dbanie o bezpieczeństwo systemów IT

  • wspieranie utrzymania środowisk produkcyjnych i testowych

  • branie udziału we wdrażaniu nowatorskich projektów technologicznych oraz biznesowych

  • współpracowanie z grupą doświadczonych specjalistów i ekspertów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Linux/Windows/AIX

  • znajomość jednego z motorów bazy danych: PostgreSQL, ORACLE, MS SQL, MongoDB, DB2

  • znajomość narzędzi takich jak: Jenkins, Git, CHEF/Ansible

  • umiejętność analizowania logów systemowych

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym oraz pełnienia dyżurów on-call

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją

Mile widziane

  • znajomość technologii Ab Initio

  • znajomość technologii Teradata

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • administrator IT

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • Oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ TWOJA PRACA

Każdy z nas, wykonując swoje obowiązki, pomagając innym i przejmując odpowiedzialność, wywiera pozytywny wpływ na otoczenie. Osiąga codzienne, ważne sukcesy, rozwija siebie, pomaga światu iść naprzód. Jest inspiracją do zmian na lepsze. Staje się wzorem do naśladowania i autorytetem, na którym zawsze można polegać. Jest superbohaterem w swoim miejscu pracy.

Nasze sukcesy, te większe i mniejsze, nie miałyby miejsca, gdyby nie codzienne działania pracowników, osób zupełnie niezwyczajnych w tym, jak to robią.

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.