Oferta pracy

IT System Engineer / Administrator Systemów IT

Cersanit S.A.O firmie

  • Wałbrzych

    Wałbrzych, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Active Directory

  • PowerShell

  • SQL

  • DHCP

  • DNS

  • VLAN

  • WAN

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie ciągłości pracy aplikacji biznesowych poprzez skuteczny rozwój i wsparcie wykorzystywanej infrastruktury IT

  • Automatyzacja procesów za pomocą PowerShell w środowisku Active Directory

  • Zapewnianie odpowiedniego bezpieczeństwa przetwarzanych i przechowywanych danych

  • Uczestnictwo w procesie wdrażania systemów informatycznych

  • Udział w projektach rozwojowych w powierzonym obszarze

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w roli Administratora systemów serwerowych Microsoft: Windows Server, Active Directory, PowerShell, Office, MS SQL

  • Praktyczna znajomość technologii sieciowych: DHCP, DNS, VLAN, WAN

  • Doświadczenie w pracy z technologii wirtualizacji, w szczególności produktów VmWare

  • Języku angielskim umożliwiającym realizację codziennych zadań

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • SysOps

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w ciekawych projektach.

  • Dużą samodzielność w działaniu.

  • Pracę w zespole, który będzie wsparciem na każdym etapie Twojego wdrożenia, jak i po nim.

  • Atrakcyjny system premiowy uzależnionych od realizacji celów.

  • Pakiet benefitów socjalnych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy