Oferta pracy

IT System Engineer - Inżynier Systemów IT

Cersanit S.A.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • MySQL

  • Oracle

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego działania i dostępności systemów informatycznych.

  • Współpraca z użytkownikami systemów IT w zakresie prowadzonych projektów wdrożeniowych i prac rozwojowych.

  • Utrzymanie i serwis systemu oraz stała praca nad poprawą jakości wdrożonych funkcjonalności.

  • Skuteczna realizacja zaplanowanego rozwoju systemu ERP.

  • Praca nad minimalizacją incydentalności systemu.

Nasze wymagania

  • Zdobyłeś/aś min. 2 lata doświadczenia w obszarze systemów ERP.

  • Znasz od strony praktycznej bazy danych (Oracle, MSSQL) oraz potrafisz pisać efektywne zapytania SQL.

  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe lub jesteś w trakcie studiów zaocznych.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwia Ci czytanie dokumentacji technicznej.

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość systemu IFS, SAP.

To oferujemy

  • Możliwość pracy w systemie zdalnym lub w jednej z naszych lokalizacji: Kielce, Opoczno, Krasnystaw, Wałbrzych, Starachowice.

  • Dostęp do najnowszych technologii IT stosowanych w systemach klasy ERP.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wysoką samodzielność w działaniu.

  • Ciekawe wyzwania zawodowe w rozwijającej się organizacji.

  • Wsparcie na każdym etapie zatrudnienia.

  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od realizacji celów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • jeden krótszy dzień pracy