IT Systems Administrator

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Armii Krajowej 28

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za przygotowywanie, utrzymywanie i rozwój obrazu stacji roboczej opartej o RedHat Linux Workstation

  • Zarządzanie aktualizacjami i pakietami aplikacji dla RHEL

  • Zarządzanie narzędziami Satellite i OpenScap

Nasze wymagania

  • Dobra lub bardzo dobra znajomość systemu Linux RedHat potwierdzona doświadczeniem w administrowaniu systemami z tej rodziny

  • Doświadczenie w pracy z systemami RedHat w środowisku korporacyjnym

  • Znajomość zagadnień hardeningu systemów z rodziny Linux RedHat

  • Znajomość Satelitte i jego funkcji pomagających w zachowaniu zgodności z wymogami nakładanymi przez CIS (Center for Internet Security)

  • Znajomość i umiejętność wykorzystania narzędzi OpenSCAP do narzucania zgodności z guidline'ami CIS (security baselines)

  • Znajomość RedHat Image Builder

  • Szukamy osoby ambitnej, która stawia na ciągłe kształcenie się i podnoszenie swoich umiejętności!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Tak się u nas pracuje