Oferta pracy

IT Systems Administrator

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PowerShell

  • Bash

  • tomcat

  • iis

  • Linux

  • Windows Server

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w projektach bankowych;

  • Administrowanie aplikacjami bankowymi i bazami danych;

  • Wsparcie użytkowników aplikacji w ramach II Linii Wsparcia Service Desk;

  • Współpraca z dostawcami oprogramowania przy utrzymaniu systemów oraz planowaniu ich rozwoju.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość systemów operacyjnych windows oraz Linux;

  • Znajomość sktyptów Bash lub PowerShell;

  • Znajomość zagadanień sieciowych;

  • Podstawowa znajomość SQL;

  • Doświadczenie w administrowaniu aplikacjami .Net i Java;

  • Znajomość IIS i Tomcat;

  • Znajomość konteneryzacji aplikacji;

  • Komunikatywność;

  • Znajomość języka angielskiego.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum
  • kanban

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Praca w zespole ekspertów hurtowni danych;

  • Możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;

  • Samodzielne stanowisko pracy pełne wyzwań i ciekawych projektów;

  • Praca w zespołach SCRUM w metodyce AGILE;

  • Realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Przewiń do profilu firmy