Logo Pracuj.pl

IT Talent Sourcer

DanfossO firmie

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Danfoss

Chrzanowska 5

Grodzisk Mazowiecki

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Czy pojęcia: DCE, PIM, CRM, Azzure, Salesforce, Einstein, SQL, Java, Ajax, API, ITIL, Togaf, Scrum Master są dla Ciebie Twoim codziennym językiem do komunikacji z kandydatami?

Jesteś aktywny na różnych grupach IT Community i aktywnie do nich docierasz poprzez media społecznościowe?

Jesteś w stałym kontakcie z kandydatami z obszaru IT i nowych technologii?

Każdy bierny kandydat znajdzie dla Ciebie czas na rozmowę?

Doradzisz nam, jak zbudować markę Pracodawcy, który nie tylko jest firmą produkcyjną, ale również firmą intensywnie inwestującą w digitalizację i nowoczesne platformy IT?

Nie jesteś fanem „technikaliów“ procesu rekrutacyjnego? Nie martw się – tym zajmie się ktoś inny z zespołu, kto jest fanem ładu w systemie i kalendarzu managerów

Chcesz współpracować z profesjonalną kadrą IT Danfoss zlokalizowaną w różnych krajach europejskich?

Czyli JESTEŚ kandydatem dla Danfoss na stanowisko IT Talent Sourcer.

Twój zakres obowiązków

  • Doradzanie kadrze managerskiej, jak zbudować markę Pracodawcy, która będzie atrakcyjna w oczach kandydatów IT
  • Przekładanie oczekiwania biznesu na konretne działania rekrutacyjne budujące markę pracodawcy
  • Doradzanie kadrze managerskiej w budowaniu konkurencyjnych ofert dla kandydatów
  • Poszukiwanie kandydatów na globalne role IT z wielu szczebli organizacji: zarówno stanowiska dyrektorskie jak i specjaliści z niszowymi kompetencjami
  • Docieranie do najlepszych kandydatów, sprawdzanie ich dopasowanie do profilu na rekrutowanym stanowisku
  • Przekonywanie ich do podjęcia długofalowego zatrudnienia w Danfoss
  • Posiadanie stale aktualizowanej Talent Pipeline

Nasze wymagania

  • 4-5 lat doświadczeń w realizacji procesów rekrutacyjnych z obszaru IT
  • Udowodniony sukces we współpracy z managerami w celu przyciągnięcia talentów do organizacji
  • Zbudowany networking w IT Community
  • Doświadczenie w firmach IT albo rekrutacyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Biegły użytkownik mediów społecznościowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego
  • Znajomość pakietu Microsoft Office 365
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i wielozadaniowe zdobyte w środowisku dynamicznym
  • Samodzielność w ustalaniu priorytetów, kalendarza, egzekwowanie realizacji terminów ze strony uczestników procesów rekrutacynych

To oferujemy

  • HomeOffice, Hybrid, Office – wybór należy do Ciebie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilną umowę o pracę
  • Wysokie wynagrodzenie adekwatne do Twoich doświadczeń i sukcesów rekrutacyjnych
  • Certyfikację Predictive Index - jeśli będziesz tym zainteresowany/a

At Danfoss, we are engineering solutions that allow the world to use resources in smarter ways – driving the sustainable transformation of tomorrow. No transformation has ever been started without a group of passionate, dedicated and empowered people. We believe that innovation and great results are driven by the right mix of people with diverse backgrounds, personalities, skills, and perspectives, reflecting the world in which we do business. To make sure the mix of people works, we strive to create an inclusive work environment where people of all backgrounds are treated equally, respected, and valued for who they are. It is a strong priority within Danfoss to improve the health, working environment and safety of our employees.

Following our founder’s mindset ‘action speaks louder than words’, we set ourselves ambitious targets to protect the environment by embarking on a plan to become CO2 neutral latest by 2030.

Danfoss is an EO employer and VEVRAA Federal Contractor. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, national origin, age, disability, veteran status, or other protected category.

Aktualne oferty pracodawcy
Requisition ID: 17687

IT Talent Sourcer, Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki