IT Talent Sourcer

ALM Services Technology Group Sp. z o.o.

  • Szafranka 2, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Szafranka 2

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wyszukiwanie talentów i zapraszanie do procesów rekrutacyjnych

  • Aktualizowanie bazy danych

  • Wyszukiwanie kandydatów w Social Media

  • Korespondencja z kandydatami, utrzymanie i budowanie relacji (podgrzewanie „leada”)

  • Bezpośrednia promocja ofert pracy w sieci (np. LinkedIn, Facebook)

  • Monitorowanie rynku kandydatów dla branży IT

  • Codzienna współpraca z wewnętrznym działem HR oraz Back office

  • Wspieranie strategii budowania marki pracodawcy

  • Wsparcie w działaniach bieżących HR oraz Back Office

  • Prowadzenie bieżących spraw biurowych w tym obsługa obiegu korespondencji, archiwizacji dokumentów, weryfikacji i ewidencjonowania faktur

Nasze wymagania

  • Minimum 1. roku doświadczenia zawodowego w skutecznym pozyskiwaniu kandydatów IT

  • Znajomość narzędzi branżowych i biegłość w posługiwaniu się nimi

  • Umiejętność obsługi MS Office

  • Samodzielność w realizacji zadań, skrupulatność i odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole (systematyczność, bezkonfliktowość, komunikatywność)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

To oferujemy

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

  • Elastyczny czas pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Unikalną kulturę organizacyjną skoncentrowaną na współpracy i rozwiązywaniu problemów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Do naszego wrocławskiego i katowickiego zespołu poszukujemy osoby, która z pasją i zaangażowaniem pomoże nam realizować kolejne cele rekrutacyjne.

Dołączając do ALM Services Technology Group otrzymasz: kompletny proces onboardingu przygotowujący do roli IT Talent Sourcer, stałe wsparcie ze strony współpracowników i przełożonego, dostęp do know-how w obszarze rekrutacji oraz branży IT i co ważne – realny wpływ na swoją pracę i wykonywanie zadań.

Oczekujemy, że Ty na tym stanowisku pomożesz nam w pozyskiwaniu specjalistów IT oraz promocji pracy w ALM Services.

Przewiń do profilu firmy