Oferta pracy

IT Talent Sourcer

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)

Arche cenimy różnorodność, pasje i talenty. Jesteśmy Zespołem, w którym dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Koncentrujemy się na pozytywach, a pojawiające się wyzwania są dla nas okazją do rozwoju. Dołącz do nas, czyli osób o nieszablonowym podejściu do nowych zadań, kreatywnych oraz lubiących osiągać w pracy coś więcej niż wymagane minimum :)

Już od 11 lat rozwijamy nasze biura w Katowicach i Wrocławiu, a aktualnie tworzymy nowy zespół w Gdańsku! W tym czasie udało nam się zbudować stabilną strukturę, w której pracuje ponad 60 osób i w dalszym ciągu nam mało!

Konsultanci Arche w ramach zespołów m.in. Engineering/Manufacturing, Sales/Finance, IT, SSC/BPO/ITO prowadzą rekrutację dla największych firm z całej Polski.

Stawiamy na rozwój technologiczny. Pracę ułatwia nam autorski system CRM, a kandydaci mogą korzystać ze spersonalizowanych kont, umożliwiających łatwiejsze wyszukiwanie interesujących ich ofert.

IT Talent SourcerNumer ref.: ITS/JZ

Obowiązki:

W związku z nowym projektem, tworzonym od podstaw RPO (Recruitment Process Outsourcing) dla naszego Klienta, amerykańskiej firmy z listy Fortune 500, zapraszamy do kontaktu doświadczonych specjalistów, którzy będą odpowiedzialni za:

  • kontakt z Kandydatami na stanowiska z branży IT na terenie Europy,
  • tworzenie i publikowanie ofert pracy,
  • aktualizowanie danych Kandydatów w wewnętrznym systemie i systemie Klienta,
  • kampanie marketingowe (m.in. na portalach LinkedIn, Facebook),
  • udział w projektach dotyczących rozwoju narzędzi (m.in. autorskiego systemu rekrutacyjnego), tworzenia bazy wiedzy, employer brandingu,
  • przygotowywanie raportów z prowadzonych działań,

Możliwa jest praca w 100% zdalna - również po okresie obostrzeń związanych z pandemią - jak i praca w siedzibie firmy w Katowicach lub Wrocławiu lub model hybrydowy. Obecnie do odwołania pracujemy zdalnie.

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia w prowadzeniu z sukcesem rekrutacji na stanowiska z branży IT (lub min. 3 lata w przypadku rekrutacji na stanowisko Senior IT Talent Sourcera),
  • bardzo dobra znajomość narzędzi wykorzystywanych w IT sourcingu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • proaktywność, samodzielność,
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
  • zainteresowanie zagadnieniami z obszaru IT i nowych technologii,
  • chęć ciągłego rozwijania swoich umiejętności.

Oferujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia (wg. preferencji umowa o pracę, umowa- zlecenie lub kontrakt B2B,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 8.00 a 11.00),
  • pakiet medyczny LuxMed, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, wyjazdy integracyjne, możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego na życie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne