Oferta pracy

IT Talent Sourcer

CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie różnorodnych procesów rekrutacyjnych end to end na rynku polskim i zagranicznym

  • Współpraca z kadrą menedżerską

  • Analiza rynku pod kątem projektów rekrutacyjnych

  • Przygotowywanie portfolio kandydatów

  • Wsparcie menedżerów w działaniach sprzedażowych

  • Przygotowywanie prezentacji i raportów

  • Zadania administracyjne – przygotowywanie i przedłużanie umów

  • Prowadzenie procesu onboarding’u dla kontraktorów B2B

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy wśród kandydatów

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji w branży IT

  • Znajomość i zainteresowanie branżą IT

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność zarządzania czasem i zadaniami, samodzielność w działaniu

  • Szeroko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Otwartość na współpracę w zespole

To oferujemy

  • Umowa o pracę (jeśli masz inne oczekiwania, napisz nam o tym)

  • Opieka zdrowotna / Medicover Maxima

  • Plan zakupu akcji (SPP) dofinansowany przez CGI

  • Karta Multisport Plus

  • Program wsparcie pracowników Oxygen

  • Profit Participation Plan – plan premii rocznych

  • Premiowany program poleceń, minimum 6k PLN

  • Program Be Consultant

  • Praca Twórcza – autorskie koszty uzyskania przychodów

  • Atrakcyjny program szkoleń - Brown Bagi, hackathony i dzielenie się wiedzą

  • Prezenty okolicznościowe na świętowanie rocznic

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, od wypadku i poważnego zachorowania

  • Dodatkowe ubezpieczenie od urodzenia dziecka

CGI is a global IT and business process services provider delivering high-quality business consulting, systems integration and outsourcing services. With over 77500 professionals in 40 countries, of which nearly 500 in Poland in 3 cities, CGI is a world leader in transforming innovation, information and technology to the success of our customers. A combination that opens many and flexible career paths.

If you join us at CGI, you will get the opportunity to become an owner, which means that you can influence your company's future, build success and take part of the values you contribute to create. As a owners, we are committed to what we do and it affects how we respond to our customers and each other. That is why we call our employees members. Because we are more than employees.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osoby doświadczonej w sourcingu specjalistów IT, chcącej zajmować się również onboardingiem, wspieraniem działań sprzedażowych oraz zarządzaniem dokumentami kontraktorów.

Jest to stanowisko dla Ciebie, jeżeli jesteś osobą nie bojącą się wyzwań, poszukującą pracy w renomowanej firmie, gdzie ścieżka kariery jest jasno określona.