Logo Pracuj.pl

IT Team Leader

ALDI PolskaO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

ALDI Polska

Murckowska 16

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Jira

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zespołu wsparcia IT.
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania organizacji i systemów w obszarze wsparcia IT wraz z zapewnieniem efektywnego zarządzania eskalacjami.
  • Międzynarodowa koordynacja i usprawnianie procesów wsparcia IT w całej grupie ALDI Nord
  • Działanie jako krytyczny interfejs między organizacją IT a działalnością operacyjną.
  • Prowadzenie funkcjonalne i operacyjne zespołu wsparcia IT.
  • Nadzór nad krytycznymi biznesowo incydentami.
  • Planowanie i zarządzanie harmonogramem pracy pracowników.
  • Koordynacja podwykonawców w zakresie wsparcia IT.
  • Planowanie, monitorowanie i nadzór nad realizacją celów członków zespołu.
  • Rekrutacja nowych członków zespołu.
  • Zarządzanie oczekiwaniami interesariuszy.
  • Wsparcie i mentoring dla pracowników.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako leader zespołu wsparcia IT.
  • Minimum 4 lata doświadczenia w zakresie wsparcia IT najlepiej w rozproszonej organizacji przybliżonym charakterze działania.
  • Doświadczenie pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Znajomość angielskiego na poziomie B2.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne.
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z metodykami agile.
  • Silnie rozwinięte umiejętności komunikacji.
  • Praktyczna znajomość procesów ITIL.
  • Znajomość narzędzi do monitorowania systemów IT.
  • Potwierdzone projektami kompetencje w zakresie wdrażania projektów IT.

  • Doświadczenie w pracy z systemami Jira/Confluence.
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemu ticketowego mile widziane.
  • Potwierdzone kompetencje w zakresie zarządzania projektami.
  • Certyfikaty: ITIL, Scrum, PMP lub PRINCE2 Agile, SAFe 5.0 , TOGAF.

To oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją.
  • Brak okresu próbnego.
  • Pierwsza umowa na rok, kolejna na czas nieokreślony.
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Pakiet sportowy.
  • Zadaniowy czas pracy.
  • Przyjazna atmosfera pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak okresu próbnego

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa rekrutacyjna etap I

2

Rozmowa rekrutacyjna etap II

3

Decyzja o zatrudnieniu

ALDI to ponad 80 000 pracowników w Europie. Wspólnie budujemy najlepsze doświadczenia klientów i pracowników oraz nową wizję handlu. Od ponad 100 lat funkcjonujemy na rynku – nasza tradycja daje nam poczucie pewności i stabilności. Doceniamy naszych klientów, partnerów i współpracowników. To właśnie oni motywują nas, do tworzenia najwyższej jakości w każdym możliwym aspekcie – zarówno naszych produktów, jak i naszego środowiska pracy.

Napędzają nas ludzie, po prostu.

Pracujemy w trybie hybrydowym

Obecnie, do odwołania, pracujemy w trybie hybrydowym. Do pracy w domu otrzymasz od nas niezbędny sprzęt komputerowy.

Dodatkowe informacje

Użycie męskiej formy gramatycznej przy nazywaniu osób lub funkcji w niniejszym ogłoszeniu nie oznacza różnicowania ze względu na płeć. Przedstawiciele wszystkich płci są traktowani równorzędnie.

Dogodny dojazd

Biura Centrali, znajdują się przy Murckowskiej 16 w Katowicach, co gwarantuje dobry dojazd do pracy dzięki:

- łatwemu wjazdowi na DK86 i autostradę A4,

- możliwości skorzystania z komunikacji miejskiej (kilka linii tramwajowych i autobusowych),

- stacji kolejowej w pobliżu.

IT Team Leader, Murckowska 16, Katowice