Oferta pracy

IT Technical Presales Manager

DAGMA Sp. z o. o.

  • Bażantów 4, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Bażantów 4

Katowice

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem inżynierów technicznych,

  • delegowanie i nadzorowanie powierzonych zadań,

  • nadzór nad projektami realizowanymi w zespole,

  • eskalacja zgłoszeń technicznych do producentów w przypadku identyfikacji przekroczeń gwarantowanego czasu reakcji na zgłoszenie,

  • prowadzenie i stały nadzór projektów przed-sprzedażowych pod względem technicznym,

  • przygotowanie zakresów i wycen wdrożeń technicznych rozwiązań z naszego portfolio dla klientów firmy,

  • zaplanowanie i kontrola procesu wdrożenia.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (minimum inżynierskie),

  • doświadczenie w zakresie zarządzania ludźmi (minimum 3 lata),

  • szeroka wiedza na temat aplikacji IT i technologii sieciowych,

  • znajomość zagadnień związanych z sieciami TCP/IP,

  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT,

  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych,

  • znajomość technologii wirtualizacji Vmware i rozwiązań chmurowych,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • wysoki poziom kompetencji społecznych,

  • bardzo dobre zdolności organizacyjne.

Mile widziane

  • wykształcenie uzupełniające, np. studia podyplomowe w zakresie zarządzania.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa IT oraz naszej oferty produktowej,

  • pracę w profesjonalnym zespole,

  • dużą różnorodność projektów,

  • dostęp do zaawansowanych technologii,

  • możliwość pracy hybrydowej,

  • niezwykłą atmosferę w pracy,

  • nowoczesne klimatyzowane biuro w Katowicach,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • prywatną opiekę medyczną i kartę sportową,

  • darmowe zajęcia z języka angielskiego w biurze,

  • dofinansowanie do urlopu,

  • niezapomniane wyjazdy integracyjne,

  • kawa i herbata – tyle ile zdołasz wypić,

  • brak dress code’u i wiele więcej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

DAGMA to jeden z największych dystrybutorów rozwiązań IT w Polsce. Stabilny rozwój naszej firmy wielokrotnie docenił magazyn Forbes (cztery nagrody Diamentu Forbesa) oraz dziennik Puls Biznesu (jedenaście nagród Gazeli Biznesu - ostatnia za 2018 rok) W Katowickiej siedzibie zatrudniamy dziś ponad 100 osób, a liczba pracowników stale rośnie.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Od ponad 30 lat nie tylko dystrybuujemy zabezpieczenia IT, ale także doradzamy, wdrażamy i szkolimy w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz systemów informatycznych. Stabilny rozwój naszej firmy wielokrotnie docenił magazyn Forbes (cztery nagrody Diamentu Forbesa) oraz dziennik Puls Biznesu (jedenaście nagród Gazeli Biznesu – ostatnia za 2018 rok). W naszym katowickim biurze zatrudniamy ponad 100 osób i stale rośniemy.

Przewiń do profilu firmy