Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT User Support / Technical Specialist z językiem niemieckim

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 15.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: 100% zdalnie
(45–70) zł/h+VAT
Wynagrodzenie
Farmaceutyczna
Branża
Umowa B2B
Forma umowy

Kim jesteśmy:

eConsulting to firma zajmująca się konsultingiem i outsourcingiem zasobów IT. Od ponad 12 lat realizujemy zaawansowane projekty informatyczne dla międzynarodowych korporacji. Nasz zespół stanowią najlepsi eksperci branżowi z wieloletnim doświadczeniem.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie systemowe użytkowników na 2 / 3 linii wsparcia IT
  • Obsługa projektowa i wprowadzanie zmian konfiguracyjnych wspólnie z innymi członkami zespołu dla użytkowników biznesowych i partnerów
  • Zarządzanie przypadkami testowymi i ich realizacja

Wymagania:

  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy na drugiej lub trzeciej linii wsparcia
  • Przynajmniej podstawowa znajomość:
    + Windows Server
    + Active Directory
    + Internet Information Services
    + App pools, + Bindings,
    + Konfiguracja prostych stron www/ftp
    + MS SQL
    + Oracle
  • Podstawowa znajomość sieci (NAT, Firewall)
  • Umiejętność czytania kodu

Języki obce:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Co oferujemy:

Aplikacje prosimy przesyłać w angielskiej wersji językowej w formacie MS Word lub OpenOffice.
Przed wysłaniem wiadomości proszę się upewnić, czy podane są: imię i nazwisko, aktualny numer telefonu oraz data dostępności.

Więcej informacji:
opisopis

W aplikacji proszę dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”