Ta oferta pracy jest nieaktualna od 354 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Izoler - Monter Izolacji Przemysłowej

  • Dublin, Irlandia
  • Pracownik fizyczny
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 22.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ward Personnel Limited

    Kilkunastoosobowa firma bardzo szybko rozwijająca się na rynku izolacji przemysłowych poszukuje wykwalifikowanych monterów izolacji przemysłowych z doświadczeniem w pracy na warsztacie.

    Miejsce pracy: Dublin
    Region: Irlandia
    Numer referencyjny: Izoler
    Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Montaż izolacji przemysłowych oraz obróbka blacharska, przygotowanie materiału na warsztacie.
    • Praca na budynkach przemysłowych.
    • Praca na dłuższych projektach 3-4 miesięcznych w mieście Dublin.

    Wymagania:

    • Wyksztalcenie jako monter izolacji przemysłowej lub 3 lata doświadczenia w samodzielnym montażu izolacji oraz blachowania
    • Czytanie rysunku
    • Przygotowanie materiału na warsztacie
    • Doświadczenie w pracy na MABI będzie mile widziane, ale nie jest wymagane
    • Komunikatywna znajomość jeżyka angielskiego
    Oferujemy:
    • Irlandzka umowa o prace z irlandzkim pracodawca ze wszystkimi świadczeniami
    • Praca na stale u jednego pracodawcy w bardzo profesjonalnej firmie
    • Stawka 18.93 euro na początek plus nadgodziny 150%
    • Zorganizowanie kursów bhp, zakwaterowania oraz spraw administracyjnych na miejscu
    • Odbiór z lotniska

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.