Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Izoler – Monter Izolacji Przemyslowej

Ward Personnel Limited

21 40021 450 brutto / mies.
  • Dublin, Irlandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Izolacjia kanałów wentylacyjnych oraz rurociągów na nowym budownictwie - lamelka, armaflex, blacha

Nasze wymagania

  • Poszukiwani izolerzy z doświadczeniem w montażu izolacji przemysłowej na dużych obiektach przemysłowych

  • Doświadczenie zarówno w montażu izolacji jak i blachowaniu jest niezbędne

  • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata udokumentowane

  • Bardzo dobra znajomość technik izolacyjnych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie atutem, ale nie jest wymagana

  • Czytanie rysunku technicznego będzie atutem, ale nie jest wymagane

To oferujemy

  • Bezterminową umowę o pracę od pierwszego dnia pracy z pełnymi świadczeniami

  • Na miejscu pomoc polskojęzycznej kadry w załatwieniu spraw administracyjnych oraz zakwaterowaniu

  • Zagwarantowane 45 godzin tygodniowo

  • Stawka €19.96 na godzine, nadgodziny platne €29.94 po 39 godzinie

  • Dodatkowo €150 diety tygodniowo