Oferta pracy

Izoler - Monter Izolacji Przemysłowych

Alfa Izored Sp. z o.o.O firmie

  • Antwerpia, Belgia

  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

Jesteśmy Firmą specjalizującą się w technikach izolacyjnych dla przemysłu energetycznego, chemicznego i budownictwa. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1988 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy szereg inwestycji w Polsce i zagranicą, udowadniając tym samym, że jesteśmy firmą solidną i godną zaufania. Od kilku lat jesteśmy stałym partnerem koncernu Bilfinger OKI Isoliertrechnik Gmbh.

Obecnie poszukujemy dla naszego zagranicznego kontrahenta pracowników do prac izolacyjnych i montażowych na obiektach rafineryjnych i energetycznych.

Zakres obowiązków:

  • montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych
  • umiejętność doboru technologii do zastosowań praktycznych

Od naszych kandydatów oczekujemy:

  • znajomości technik izolacyjnych
  • doświadczenia w pracy przy izolacjach
  • minimum rok udokumentowanego doświadczenia w pracy przy izolacjach
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • mile widziany certyfikat SCC
  • umiejętność pracy w zespole

Proponujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od kwalifikacji
  • pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • transport i zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy