Ta oferta pracy jest nieaktualna od 155 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Java Backend Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nowa Era to lider na rynku rozwiązań edukacyjnych oraz firma będąca częścią międzynarodowej organizacji obecnej w ponad 10 krajach Europy.

    W związku ze strategicznym dla firmy rozwojem w obszarze nowoczesnych technologii, poszukujemy ekspertów doświadczonych w zagadnieniach aplikacji webowych, kontentu cyfrowego oraz specyfiki rozwiązań mobilnych.

    Aktualnie poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa lub Straszyn k. Gdańska (wygodny dojazd autobusem firmowym)

    Zadania kluczowe:

    • Projektowanie, implementację oraz rozwój oprogramowania w technologii JEE
    • Przygotowywanie zoptymalizowanego kodu na potrzeby średnich i dużych webowych systemów informatycznych
    • Ścisła współpraca z programistami warstwy prezentacji (front-end)
    • Dbałość o najwyższą jakość kodu
    • Dokumentowanie wytworzonego kodu i testowanie go

    Wymagane umiejętności:

    • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy jako programista Java
    • Bardzo dobra znajomość technologii Java i J2EE (szczególnie: JPA, JMS, JMX, REST, SOAP)
    • Doświadczenie w używaniu Maven, Gradle, Spring, Hibernate, Jenkins, xUnit, Google Guice
    • Praktyczna znajmość wzorców takich jak IoC, DDD
    • Bardzo dobra znajomość języka SQL, XML
    • Znajomości co najmniej jednego systemu kontroli wersji (Git/Mercurial)
    • Znajomość zasad czystego kodu
    • Znajomość angielskiego w stopniu przynajmniej dobrym

    Mile widziane:

    • Praktyczna znajomość technik TDD, BDD
    • Znajomość pracy z serwerami aplikacyjnymi JBoss, WildFly, tomcat
    • Doświadczenie w pracy z architekturą „mikro usług”
    • Znajomość Vert.X (wersja 3.x)
    • Znajomość zagadnień optymalizacji wydajności aplikacji
    • Zainteresowanie tematem technologii webowych oraz Software

    Oczekujemy:

    • Umiejętności pracy samodzielnej i w zespole
    • Odpowiedzialności za wykonywane zadania
    • Umiejętności myślenia analitycznego i szybkiego rozwiązywania problemów
    • Umiejętności szybkiego uczenia się oraz chęci rozwoju swoich kompetencji
    • Umiejętności pracy pod presją czasu
    • Otwartości i komunikatywności

     Oferujemy:

    • Udział w nowatorskich projektach
    • Pracę na pełen etat w firmie będącej liderem na rynku
    • Kontrakt B2B
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Wygodny dojazd do pracy autobusem firmowym (Straszyn)
    • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole
    • Możliwość rozwoju

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w tworzeniu aplikacji przeznaczonych na rynek edukacyjny. Kandydat powinien być otwarty na bliską współpracę z działem grafiki oraz na zdobywanie wiedzy od programistów z większym stażem.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, a także oświadczenia zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na potrzeby związane z ogłoszonym naborem.