Oferta pracy

JAVA Applications Manager

eService Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Jana Olbrachta 94

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Zespołem (rekrutacja, dbanie o rozwój i zaangażowanie pracowników, udzielanie informacji zwrotnej, motywowanie do osiągania najlepszych rezultatów)

  • Organizowanie pracy Zespołu (wyznaczenie celów i kierunków działania, delegowanie zadań, określanie priorytetów, wspieranie pracowników w wykonywaniu obowiązków, dbanie o budżet).

  • Usprawnianie pracy zespołu (wprowadzenie nowych rozwiązań)

  • Opracowywanie koncepcji nowych produktów/systemów, tworzenie specyfikacji ich rozwoju i udział w tworzeniu budżetu oraz analiza błędów

  • Koordynacja pracy Zespołu przy wytwarzaniu, wdrażaniu produktów/systemów

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami sprzętu i usług

  • Przygotowywanie dokumentacji dot. obsługi i sprzedaży wytwarzanych produktów czy systemów oraz pomoc w rozwiązaniu problemów związanych z ich obsługą i sprzedażą

  • Współpraca z klientem wewnętrznym celem zapewnienie najlepszej jakości aplikacji

  • Udział w projektach prowadzonych w Grupie EVO

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: informatyka, zarządzanie

  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem (umiejętność budowania zespołu, motywowania i rozwijania pracowników oraz delegowania zadań)

  • Rozwinięte umiejętności liderskie, inicjatywa oraz nastawienie na realizację celów

  • Kilkuletnie doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania (znajomość metodyk i procesów)

  • Znajomość inżynierii oprogramowania oraz usługowej architektury systemów

  • Znajomość technologii Java, frameworków Spring, Hibernate i Angular

  • Znajomość baz danych Oracle

  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów, w tym praktyczne doświadczenie z metodykami zwinnymi

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową pisemną i ustną

  • Umiejętność rozwiązywania problemów, inspirowanie innych do działania.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • backend developer
  • fullstack developer
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • zarządzanie długiem technologicznym

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • ciekawe wyzwania w szybko rozwijającej się branży płatności elektronicznych

  • rozwój profesjonalny w międzynarodowym otoczeniu

  • możliwość angażowania się w różnorodne projekty

  • bardzo dobrą atmosferę pracy i zgrany zespół

  • pakiet świadczeń pozapłacowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu

  • pakiet relokacyjny

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • wsparcie psychologiczne dla Ciebie i Twoich bliskich

  • porady finansowe dla Ciebie i Twoich bliskich

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Spotkajmy się online

3

Dołącz do eService

Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Warszawie, skąd obsługujemy klientów na obszarze 11 krajów Europy. Jako część międzynarodowej Grupy EVO jesteśmy europejskim hubem IT, technologii, zarządzania i rozwoju produktów, które codziennie mają wpływ na życie milionów użytkowników kart płatniczych.

Będąc największym operatorem płatności bezgotówkowych w Polsce i Europie środkowo-wschodniej, wspieramy przedsiębiorców w cyfrowym świecie transakcji płatniczych. Dajemy im narzędzia, dzięki którym mogą jeszcze lepiej obsługiwać swoich klientów, niezależnie od tego gdzie są i w jaki sposób chcą dokonać zakupu.

Od ponad 20 lat budujemy świat, w którym transakcje płatnicze przebiegają niemal niezauważalnie, są szybkie, bezpieczne i wygodne. Nieprzerwana ewolucja rynku usług finansowych wymaga od nas ciągłego rozwoju, innowacyjnego myślenia oraz budowania rozwiązań i kompetencji, które jeszcze wczoraj nie istniały. Tworzymy je i rozwijamy się wraz z nimi, rosnąc w tempie 20 proc. rocznie.

Wierzymy w siłę naszych wartości, którymi są: uczciwość, odpowiedzialność, różnorodność i praca zespołowa – dzięki nim nasi pracownicy i klienci zostają z nami na lata.

eService należy do notowanej na NASDAQ spółki EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego.

Przewiń do profilu firmy