Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Java Architect

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-04-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: PI/ML/IT/05/19/01

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę

    Twoje zadania:

    • planowanie, rekomendowanie i rozwój rozwiązań dla linii korporacyjnej i strategicznej, dbając o spójność proponowanych koncepcji ze standardami IT oraz umożliwiając dostosowanie systemów informatycznych do strategicznych potrzeb biznesu,
    • opracowanie planów migracji i wdrożeń rozwiązań architektonicznych,
    • zarządzanie niekrytycznymi i krytycznymi technologiami i/lub aplikacjami,
    • opracowywanie dokumentów High Level Design dla nowych rozwiązań oraz opiniowanie nowych rozwiązań SI/MA,
    • tworzenie przejrzystych i użytecznych dla biznesu modeli architektonicznych i map drogowych rozwoju aplikacji.

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie w programowaniu w Java min 5 lat,
    • kilkuletnie doświadczenie w technologiach takich jak J2 EE, Spring, JavaScript,
    • znajomość podstawowych komponentów aplikacji enterprise – JTA, współbieżność, JMS, wstrzykiwanie zależności, JPA,
    • bardzo dobra znajomość SQL, preferowane doświadczenie z bazą danych Oracle,
    • praktyczne doświadczenie z zakresu testów jednostkowych, integracyjnych i akceptacyjnych,
    • znajomość:
    • wzorców projektowych i integracyjnych, mile widziane praktyczne doświadczenie w DDD,
    • rozwiązań REST, Web Service, ESB,
    • UML, Maven, Git, Consul, Keykloak.
    • praktyczne doświadczenie w:
    • procesach projektowania rozwiązań,
    • zakresie bezpieczeństwa aplikacji (OWASP).
    • znajomość architektury systemu informatycznego Banku oraz produktów i usług bankowych,
    • wiedza na temat zarządzania ryzykiem oraz zachowania ciągłości działania – zarówno na poziomie biznesowym jak i IT,
    • znajomość aktualnych trendów w rozwoju produktów i usług w obszarze IT,
    • biegła znajomość języka angielskiego,
    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • mile widziana znajomość Angulara i doświadczenie w NodeJS.
    Oferujemy Ci:
    Stabilne warunki zatrudnieniaSzkolenia i programy rozwojoweDostęp do nowych technologiiPremię uzależnioną
    od wyników
    Prywatną opiekę medycznąPracowniczy program emerytalnyPakiet sportowyKafeteryjny system benefitów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.