Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)
Devire

Java Architekt

DevireO firmie

20 000‐23 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 12 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Osoba na tym stanowisku będzie technicznym liderem zespołu realizującego aplikacje dedykowane. W szczególności, będzie ona analizowała wymagania, projektowała architekturę, dokonywała wyboru technologii i rewizji kodu a także programowała.

Projekty dotyczą branż e-commerce dla zarówno polskich jak i zagranicznych klientów. Główne technologie, których używamy to Java Spring MVC, JPA, SQL oraz NodeJS.

Duży nacisk kładziemy na pracę zespołową oraz najnowsze trendy i sposoby wytwarzania oprogramowania (metodyki zwinne, testy automatyczne, ciągła integracja, etc).

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie (architektura) i tworzenie (kod) dedykowanego oprogramowania

  • dobór narzędzi, frameworków i technologii

  • rewizje kodów źródłowych zespołu

  • analiza wymagań i wykonalności prac typu RFC, określanie pracochłonności

  • wsparcie istniejących rozwiązań, diagnostyka błędów

  • opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika

  • konsulting techniczny dla klientów

Nasze wymagania

  • Java 8

  • Spring Framework, Spring Boot, Spring MVC

  • zagadnień procesowania asynchronicznego, równoległego, strumieniowego

  • zagadnień i praktyki związanej z DDD i podejścia Event Sourcing

  • architektury heksagonalnej (porty i interfejsy)

  • architektury mikrousługowej

  • zagadnień dotyczących konteneryzacji (Docker)

  • znajomość zespołowego rozwoju aplikacji (wersjonowanie, test driven development, techniki zwinne)

  • znajomość języka angielskiego

  • minimum 8-10 lat doświadczenia z ww. technologiami i zakresem obowiązków

Mile widziane

  • znajomość Kubernetes, AKS (Azure Kubernetes Services)

  • doświadczenia w projektach wdrażanych w Azure lub AWS

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o b2b

  • rozwój zawodowy w ww. technologiach (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

  • pracę na pełen etat w formie pracy zdalnej

  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (e-commerce)

  • pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych

  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami

  • stałą pracę w stabilnej firmie

  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach

  • pokrycie części kosztów zajęć sportowych

  • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne

  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy