Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Java Back-end Developer

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TWOJE CODZIENNE ZADANIA TO:

    • tworzenie architektury opartej o mikro-usługi projektowanie aplikacji
    • development aplikacji z wykorzystaniem technologii wymienionych poniżej
    • rozwijanie naszych wewnętrznych bibliotek, kreowanie i wdrażanie nowych pomysłów, które pozwolą szybciej i efektywniej tworzyć aplikacje J2EE

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • znajomość języka programowania Java 6/7/8
    • znajomość JEE, JPA, Hibernate, Spring, Cache drugiego poziomu, JMS
    • znajomość środowiska Eclipse lub NetBeans
    • znajomość Git, Maven
    • praktyczna znajomość języka SQL i PL-SQL oraz baz: Oracle, MySQL
    • znajomość architektury aplikacji webowych
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność logicznego myślenia

    DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ:

    • dobra znajomość Cache np.: Hazelcast lub innych implementacji
    • dobra znajomość JMS np.: Hazelcast lub innych implementacji
    • znajomość SOAP
    • znajomość UML i BPMN
    • praktyczne zastosowanie zwinnych metodyk wytwarzania aplikacji.

    CO MOŻEMY CI ZAPROPONOWAĆ:

    • przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
    • dużo pracy nad ciekawymi projektami
    • swobodę działania i wzajemne wsparcie
    • możliwość rozwoju
    • elastyczny czas pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • kartę MultiSport
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”