Logo Pracuj.pl

Java Backend Developer

Asseco Poland S.A.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Java

  • Spring Boot

  • Maven

  • GitLab

  • Jira

Mile widziane

  • Oracle

  • Docker

  • Apache Camel

System operacyjny

O projekcie

W ramach Pionu Opieki Zdrowotnej Asseco, rozwijamy nasz flagowy produkt - AMMS (Asseco Medical Management Solutions) wspierający jednostki opieki zdrowotnej: duże oraz średnie szpitale, kliniki, centra medyczne, przychodnie i ambulatoria.

Poszukujemy programistów, którzy dołączą do zespołów zajmujących się integracją z rozwiązaniami zewnętrznych dostawców oprogramowania oraz rozwojem systemu w obszarze zaplecza.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań związanych z implementacją funkcjonalności systemu
  • Projektowanie i rozwój aplikacji w języku Java
  • Realizacja integracji oprogramowania AMMS z rozwiązaniami zewnętrznym w oparciu o usługi sieciowe
  • Aktualizacja i utrzymanie dokumentacji technicznej
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w istniejącym kodzie

Nasze wymagania

  • Znajomość technologii: Java EE, Spring, Spring Boot, WebService, REST
  • Znajomość SQL
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji

  • Znajomość bazy danych Oracle
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Agile
  • Znajomość Apache Camel Framework, Docker

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

Skład zespołu

  • backend developer

To oferujemy

  • Pracowniczy Plan Emerytalny
  • Warsztaty specjalistyczne
  • Drużyna Active Team
  • Spotkania integracyjne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Multisport
  • Kursy językowe
  • Szkolenia
  • Praca w największej spółce IT

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Owocowe poniedziałki

Etapy rekrutacji

1

Złożenie aplikacji

2

Krótka rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie online

Narzędzia

Intellij Idea, Maven, Gitlab, Confluence, JIRA

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Java Backend Developer, lubelskie