Oferta pracy

FINTURE Sp. z o.o.O firmie

  • Skierniewicka 10A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

FINTURE Sp. z o.o.

Skierniewicka 10A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Micro-services

  • Bazy danych PostgreSQL

  • MySQL

  • Środowisko Continuos Integration

  • Code Review

  • Scrum

  • Jira / YouTrack

  • Agile

  • Git

  • Build Server

Twój zakres obowiązków

  • Wytwarzanie wydajnego, skalowanego oraz stabilnego oprogramowania

  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności pokrytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi

  • Wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania produkcyjnego systemu

  • Tworzenie dokumentacji do wytwarzanego oprogramowania

  • Udział w optymalizacji procesu wytwarzania oprogramowania, zapewnienie jakości, dobór technologii

  • Praca zgodna z metodyką SCRUM (udział w spotkaniach: Daily SCRUM, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting)

  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy

  • Udział w szkoleniach technicznych

Nasze wymagania

  • Znajomość Java 8+, Spring, REST API,

  • Znajomość GIT

Mile widziane

  • Znajomość Docker

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale rozwojowym ( B2B lub UoP)

  • Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii w projektach dla renomowanych Klientów

  • Przyjazną atmosferę pracy i współpracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów

  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed

  • Karty sportowe i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Pracę 100% zdalnie lub jeśli wolisz bardzo dogodną lokalizację i wygodne, nowe biuro w Warszawie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Finture to zespół ekspertów, którzy od 20 lat uczestniczą w projektach informatycznych w sektorze finansowym i telekomunikacyjnym. Charakteryzuje nas ekspercka wiedza w wybranych dziedzinach biznesu i informatyki. Zajmujemy się projektowaniem i realizacją projektów END-to-END, począwszy od etapu UX design, prowadząc kolejne fazy dewelopmentu, aż do skutecznego wykonania całości rozwiązania i wdrożenia produkcyjnego. Ważnym obszarem kompetencji Finture są: szeroko pojęta integracja systemowa oraz rozwój architektury korporacyjnej, automatyzacja procesów biznesowych oparta o komercyjne i opensource’owe platformy BPM, budowa aplikacji frontend, eksperckie projekty wykorzystujące algorytmy machine learning oraz sieci neuronowe. Korzystamy z najnowszych frameworków programowania i efektywnych metodyk wytwórczych, ze szczególnym uwzględnieniem podejścia agile. Finture jest częścią Exorigo-Upos S.A. polskiej grupy informatycznej o międzynarodowym zasięgu, działającej m.in. w UK, Bułgarii, Czechach, Słowacji.

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Odwiedź naszą stronę:

Przewiń do profilu firmy