Oferta pracy

Java Backend Solution Designer/Developer

Gabos software

Tadeusza Czackiego 7/9

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Z kim byś pracowała/pracował ?

• Z doświadczonymi architektami oraz analitykami biznesowymi w obszarze rozwiązań medycznych oraz szeroko rozumianej ochrony zdrowia;

• Z właścicielami koncepcji biznesowych, którzy będą chcieli uzyskać od Ciebie potwierdzenie lub zaprzeczenie ich koncepcji;

• Z front developerami aplikacji webowych oraz mobilnych wykorzystujących głównie framework Angular;

• Z backend developerami wykorzystującymi Spring/Spring Boot, Spring Security, MyBatis, RSQL, RabbitMQ, WebSeckets do implementacji wysokowydajnych rozproszonych rozwiązań;

• Z developerami rozwiązań analitycznych (platforma SAS) wykorzystującymi zaprojektowane przez Ciebie modele danych do bardziej przekrojowych analiz;

• Z testerami, którzy będą chcieli sprawdzić na ile bezpieczne oraz wydaje są Twoje rozwiązania;

• Ze wszystkimi powyżej w ramach zespołów SCRUM realizujących własne projekty rozwojowe organizacji jak również projekty zlecone przez klienta zewnętrznego.

Twój zakres obowiązków

  • Na planowaniu wydajnych rozwiązań klastrowych wykorzystujących technologię Java EE wspólnie z architektami oraz analitykami biznesowymi;

  • Na projektowaniu i implementacji rozwiązań wykorzystujących framework Spring/Spring Boot;

  • Na projektowaniu i implementacji rozwiązań opartych o wzorce DAO, DTO i framework Hibernate/MyBatis;

  • Na opracowywaniu rozwiązań omijających ograniczenia gotowych frameworków;

  • Na projektowaniu struktur baz danych powiązanych z modelami DAO;

  • Na implementacji wbudowanych procedur i funkcji bazodanowych (głównie Postgresql, DB2);

  • Na implementacji usług REST na potrzeby aplikacji webowych i mobilnych;

  • Na opracowywaniu rozwiązań wykorzystujących Spring Security;

  • Na opracowywaniu rozwiązań wykorzystujących Web Sockets w środowiskach klastrowych;

  • Na dokumentowaniu własnych działań i rozwiązań oraz współpracy przy planowaniu i implementacji testów jednostkowych/integracyjnych.

Nasze wymagania

Chcielibyśmy, byś wniosła/wniósł do zespołu:

• Wiedzę dziedzinową z zakresu programowania oraz projektowania rozwiązań informatycznych;

• Kompetencje wynikające z co najmniej 2-3 letniego doświadczenia w roli developera rozwiązań w technologii Java EE 8 lub wyższej i obejmującego zagadnienia opisane powyżej;

• Kompetencje wynikające z budowania usług REST oraz konsumpcji usług sieciowych SOAP;

• Doświadczenie w pracy z systemami działającymi w środowisku klastrowym;

• Chęć konstruktywnego rozwiązywania napotykanych problemów projektowych.

Czego dodatkowo oczekujemy od Ciebie?

• Umiejętności czytania notacji UML (praca w środowisku Enterprise Architect);

• Umiejętność pracy ze środowiskiem JIRA

• Umiejętność analitycznego myślenia;

• Wiedza nt. procesu wytwórczego oprogramowania ukierunkowana na język obiektowy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowę B2B (samozatrudnienie) w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Szkolenia;

  • Pracę w oparciu o zwinne metodyki wytwarzania rozwiązań;

  • Opiekę medyczną dla stałych pracowników (umowa o pracę);

  • Grupową ofertę ubezpieczeniową (umowa o pracę);

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Realny wpływ na realizowane projekty;

  • Atrakcyjne i nowoczesne narzędzia pracy;

  • Udział w innowacyjnych i prestiżowych projektach medycznych;

  • Realizację dużych i skomplikowanych projektów również w ramach grupy kapitałowej WASKO, której jesteśmy częścią.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa na żywo / rozmowa zdalna

4

Decyzja

Gabos Software Sp z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów dla placówek medycznych, oferuje swoim klientom autorskie oprogramowanie, usługi wdrożeniowe, wsparcie techniczne oraz konsultacje.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: programiści, inżynierowie, informatycy, testerzy, oraz managerowie IT. Firmę tworzy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań oraz poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.