Oferta pracy

Java Developer

Britenet Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 700 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Pięciokrotnie uzyskaliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – Kantar.

Zobacz co się u nas dzieje na:

Miejsce pracy: Białystok

Kluczowe zadania:

  • Tworzenie, modyfikacja oraz optymalizacja systemów aplikacyjnych
  • Wytwarzanie wydajnego, skalowanego oraz stabilnego oprogramowania
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Wykonywanie "code review" we współpracy z innymi członkami zespołu
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w organizacji

Nasze oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie
  • Bardzo dobra znajomość języka Java w wersji minimum 8
  • Znajomość wzorców projektowych, dobrych zasad i praktyk programowania
  • Znajomość wybranych bibliotek standardowych (np. Guava, Apache Commons, vavr)
  • Znajomość architektury wewnętrznej JVM
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość JDBC, JPA/Hibernate lub innej biblioteki
  • Znajomość Spring lub EJB
  • Umiejętność zagadnień związanych z tworzeniem usług WS, stron internetowych i protokołu HTTP
  • Znajomość koncepcji architektury klient-serwer
  • Umiejętność rozwiązywania problemów algorytmicznych
  • Znajomość Git lub innego systemu kontroli wersji
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1

Kilka słów o projekcie

Praca w projekcie dla międzynarodowej sieci spółek handlowych świadczących usługi doradcze i audytorskie.

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą poniższego przycisku:

Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa.

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 3 lat, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014, Nr 1182 z późn. zm.). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy