Oferta pracy

Java Developer

SII Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.
Java Developer Numer ref.: 210319-LYNFQ
Twoje zadania:

Obecnie poszukujemy Programisty Java do jednego z projektów realizowanych dla globalnego banku inwestycyjnego. Projekty dotyczą różnych rozwiązań takich jak dostarczenie strategicznej platformy mającej na celu ochronę aktywów klienta, budowanie i wspieranie systemów zapewniających kompleksowe rozwiązania płatnicze czy projektowanie i wdrażanie nowego oprogramowania do raportowania regulacyjnego.

Dołączając do nas będziesz mieć możliwość prowadzenia samodzielnej części projektu, a duża część Twojej pracy będzie związana z bezpośrednim kontaktem z biznesem, przez co będziesz mieć realny wpływ na ostateczne rozwiązania.

Co jeszcze może Ci się spodobać na wspomnianych projektach?

  • Brak mikrozarządzania – duża samodzielność w działaniu i zarządzaniu własnym czasem pracy
  • Wysoka kultura organizacyjna – dojrzałe podejście do Pracownika, zaufanie, duży nacisk na work-life balance
  • Praca zdalna – obecnie zespoły pracują w pełni zdalnie, docelowo w trybie mieszanym
  • Stabilne, długoterminowe projekty i zatrudnienie
  • Praca w międzynarodowym środowisku (od Singapuru po Salt Lake City)
  • Wymiana wiedzy, możliwość dołączania do community Specjalistów Java w Sii

Zadania:

  • Projektowanie, rozwijanie, testowanie systemów
  • Przekładanie wymagań biznesowych na rozwiązania techniczne (także związanych z Big Data)
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi i developerami na skalę globalną
  • Rozwój usług przetwarzania danych w ramach Data Lake
Twoje umiejętności:
  • Min. 3 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu Java 8/11
  • Zdolności analityczne oraz komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest
    liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to
    Work
    przyznawany
    od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i
    międzynarodowych
    klientów
  • Praca w gronie
    najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie
    pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie
    zaprojektowane,
    komfortowe biura
  • Prywatna opieka
    zdrowotna i karta
    Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu
    szkoleniach, meetupach
    czy webinarach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne