Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Java Developer/DevOps

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży IT specjalizującej się w… tfu!

    Po prostu. Mamy 10 lat!

    Wraz z fantastycznymi ludźmi, pasjonatami branży technologicznej, rozwijamy nasze cztery linie biznesowe.
    Nie boisz się wymagających projektów IT na światowym poziomie? Szukasz nowych możliwości i potrafisz myśleć w pracy nieszablonowo? Chcesz rozwijać zainteresowania i doskonalić umiejętności?

    Mindworkers zapewniamy specjalistom IT i zespołom projektowym najciekawsze wyzwania zawodowe.

    Brzmi dobrze? Poznaj Mindworkers Team!

    Wrocław, Kraków, Warszawa

    Forma współpracy: Kontrakt / Umowa o prace

    Budżet: 750zł – 900 zl/dzień + Vat

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie, rozwój oraz modyfikacja istniejących narzędzi wsparcia procesów Continuous Integration / Continuous Delivery / Continuous Deployment
    • Konfiguracja środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność oraz bezpieczeństwo platformy programistycznej
    • Rozwiązania strategiczne w przestrzeni DevOps z naciskiem na ciągłą dostawę i wdrażanie
    • Projektowanie i rozwijanie aplikacji klasy korporacyjnej w Javie opartych o stack Spring’a

    Wymagania:

    • Minium 5-letnie doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań oprogramowania w Java
    • Umiejętność instalacji, konserwacji i monitorowania aplikacji Java w systemie Linux
    • Umiejętność tworzenia procesów CI/CD
    • Doskonałe tło do projektowania aplikacji korporacyjnych z naciskiem na Javę
    • Wiedza o budowaniu zautomatyzowanych testów z wykorzystaniem frameworków takich jak JUnit, Mockito i Selenium
    • Ogólna wiedza na temat narzędzi programistycznych np Jira, Confluence, Git i Artifactory
    • Pełna kompetencja ciągłych serwerów integracyjnych, takich jak Jenkins
    • Umiejętności pracy z kontenerami i rozwiązaniami do wirtualizacji (Open Shift)

    Oferujemy:

    • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
    • Współpraca na stałe, w perspektywie długoterminowej
    • Stałe godziny pracy, w tym możliwość pracy zdalnej do 2 dni
    • Stabilną pracę w zgranym multikulturowym zespole
    • Przejrzysty zakres obowiązków i jasne zasady współpracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Poznaj nas bliżej www.mindboxgroup.com

    Administratorem Twoich danych w rozumieniu przepisów ochrony danych osobowych jest Mindbox Group S.A. (ul. Wiślana 8, 00-317 Warszawa, [email protected], 22 486 31 56). Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, którego dotyczy aplikacja zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b-c RODO.

    Jeżeli chcesz, aby twoja aplikacja była uwzględniania w przyszłych rekrutacjach prosimy o umieszczenie w CV stosownej adnotacji „Zgodnie z przepisami RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach prowadzonych obecnie jak i w stosunku do przyszłych rekrutacji” – przetwarzanie w kolejnych procesach rekrutacyjnych wobec Twojej zgody będzie odbywać się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO – wyrażoną w ten sposób zgodę możesz w każdym momencie cofnąć. W celu oceny aplikacji Twoje dane mogą być udostępnione Partnerom Mindbox. Więcej informacji w zakresie przetwarzania Twoich danych i przysługujących Ci uprawnieniach znajdziesz TUTAJ.