Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Java Developer do Centrum Kompetencyjnego Digital

SII Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Boot

  • Hibernate

  • JPA

  • PostgreSQL

O projekcie

Dołącz do prestiżowych projektów Java prowadzonych przez Sii. Nad czym pracują nasze zespoły?

- Nowoczesne rozwiązania w bankowości elektronicznej

- System zarządzania cyklem życia produktów sportowych

- Oprogramowanie do analizy obrazów DNA w czasie rzeczywistym

- Systemem do zarządzania cyfrowymi dowodami sądowymi

- Zintegrowany pakiet narzędzi programistycznych mający na celu uproszczenie procesu dostarczania oprogramowania

- Oprogramowanie do obsługi płatności cyfrowych

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie, implementacja oraz testowanie oprogramowania przy użyciu zaawansowanych technologii

  • Dodawanie nowych funkcjonalności

  • Rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • Współpraca z innymi członkami zespołu, by lepiej zrozumieć problem oraz zaproponować nowe opcje optymalizacji i zmian

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu w Java 8+ (mile widziana Java 11)

  • Praktyczna znajomość Spring/Hibernate/JPA

  • Doświadczenie w pracy z Jira/Confluence/Git/Maven/Jenkins

  • Doświadczenie z bazami danych (Oracle/PostgreSQL/MongoDB)

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego