Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Java Developer

Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Oracle

  • SQL

  • Maven

Mile widziane

  • Hadoop

  • Jenkins

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i development komponentów systemu w technologiach Java, Oracle.

  • Analiza, usuwanie błędów i optymalizacja oprogramowania.

  • Przygotowywanie testów jednostkowych w modelu TDD.

  • Nadzór nad utrzymaniem i rozwojem wytworzonych komponentów.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość Java 8.

  • Dobra znajomość języka SQL.

  • Znajomość framework Spring, Spring Boot 2.

  • Znajomość baz danych Oracle (19c).

  • Umiejętność interpretacji kodu PL/SQL i ewentualnej jego rozbudowy.

  • Praktyczna znajomość podejścia TDD (Test Driven Development).

  • Znajomość narzędzi Maven.

  • Znajomość środowiska Hadoop, Spark.

  • Znajomość zagadnień BigData.

  • Doświadczenie w projektach bazujących na przetwarzaniu dużych wolumenów danych.

  • Znajomość framework Mockito.

  • Znajomość praktyk Continuous Integration i Continuous Development.

  • Znajomość serwera Jenkins.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie.

  • Współpracę z doświadczonymi ekspertami.

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach.

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.

  • Partnerską atmosferę pracy.

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • inicjatywy dobroczynne

  • bilety na sponsorowane przez Grupę wydarzenia sportowe

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w Grupie Energa

Zgłoszenie powinno zawierać

  • Życiorys zawodowy (CV)

  • Zgodę na przetwarzanie danych osobowych

  • Wpisując w temacie wiadomości: Java Developer

Grupa Kapitałowa Energa, wchodząca w skład GRUPY ORLEN, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej, działająca w północnej i środkowej części kraju.

Energa Informatyka i Technologie Sp. z o. o. jest Spółką wspierającą Grupę Kapitałową

w zarządzaniu aplikacjami jak i infrastrukturą IT. Świadczymy usługi bezpieczeństwa informacji, dostarczamy stanowiska pracy Użytkownika (e-Workplace) oraz budujemy rozwiązania informatyczne w zakresie wytwarzania oprogramowania na potrzeby naszej Organizacji

Przewiń do profilu firmy