Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Java Developer

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.

    Masz doświadczenie w programowaniu JAVA ?
    Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku w zespołach Scrum?
    Pragniesz rozwijać się jako JAVA Developer przy największych projektach?
    Chcesz zacząć pracę w najbardziej rozwojowych firmach?

    Work place: Gdańsk, Gdynia, Sopot
    Nr ref.: RITS/BB/J

    OPIS STANOWISKA:

    Dla kilku Klientów, przodujących w swoich branżach (IT/Finansowa) poszukujemy talentów Java.

    Praca to przede wszsytkim:

    • Zespoły Scrum/Agile
    • Prestiżowe brandy z możliwością zatrudnienia na Umowę o Pracę jak i B2B
    • Praca w każdej lokalizacji Trójmiasta (Gdańsk/Gdynia/Sopot)
    • Bardzo dobre warunki finansowe ( do 18.000 brutto – w zależności od doświadczenia)

    Zadania na tym stanowisku:

    • Pracować jako członek zespołu lub samodzielnie, aby dostarczać rozwiązania o wysokiej jakości i łatwości konserwacji, w ściśle określonych terminach.
    •  Uczestniczyć w cyklu życia oprogramowania; analiza techniczna i projektowanie, rozwój i fazy testów jednostkowych.
    WYMAGANIA:
    •  Minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w pracy z Java oraz znajomością Spring/Hibernate
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Chęć rozwoju przy najbardziej znaczących projektach

    Mile widziana znajomość :

    • JavaScript
    • Angular
    OFERUJEMY:
    • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
    • Elastyczna forma zatrudnienia: umowa B2B lub Umowa o Pracę
    • Pracuj dla międzynarodowych, znanych marek
    • Długoterminowe i interesujące projekty
    • Dobra, atmosfera pracy i spotkania integracyjne
    • Ciągłe wsparcie naszego konsultanta
    • Elastyczne godziny pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

    Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom