Oferta pracy

Java developer (Healthcare)

ONWELO S.A.

12 00014 000 brutto / mies.
  • Zagnańska 49, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

ONWELO S.A.

Zagnańska 49

Kielce

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Framework

  • Hibernate

  • SQL

  • Maven

  • Git

O projekcie

Jeżeli jesteś zmęczony realizacją projektów biznesowych, szukasz dla siebie realizacji, która zmieni przyszłość i będzie miała wpływ na życie wielu ludzi - rozważ dołączenie do Onwelo i stwórz z nami platformę do diagnostyki obrazowej. Wytworzone przez nas oprogramowanie, będzie wspomagało proces decyzyjny przy wykorzystaniu AI do automatyzacji analizy badań.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz wdrażanie oprogramowania, współpracując z doświadczonymi programistami

  • Tworzenie dokumentacji technicznej, w tym dokumentację architektoniczną oraz powykonawczą

  • Przygotowywanie koncepcji i prezentacji dla klientów Onwelo

  • Przeprowadzanie konsultacji z zakresu IT

  • Przygotowywanie analizy biznesowej, systemowej oraz studium wykonalności rozwiązań IT

Nasze wymagania

  • Masz min. 3-5-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w Javie

  • Znasz Javę 8

  • Posiadasz znajomość frameworków: Spring, JPA lub Hibernate

  • Posiadasz praktyczną znajomość: REST, SQL, Maven, Git

  • Potrafisz pisać testy jednostkowe z wykorzystaniem JUnit

  • Wiesz, w jaki sposób korzystać z takich narzędzi jak: JIRA, GitLab

  • Znasz rozwiązania mikroserwisowe (Docker, Docker Compose, Kubernetes), frameworki Angular lub React.js, a także bazy NoSQL (Redis) – mile widziane

To oferujemy

  • Wybierzesz wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia

  • Będziesz pracować z wykorzystaniem nowych technologii

  • Uzyskasz dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Weźmiesz udział w ciekawych projektach dla polskich i międzynarodowych klientów

  • Będzie na Ciebie czekać przyjazne i komfortowe środowisko pracy

  • Integracje firmowe pozwolą Ci na bliższe poznanie zespołu

  • Zabezpieczysz swoją przyszłość, korzystając z dodatkowego ubezpieczenia na życie

  • Z prywatną opieką medyczną zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich

  • Karta MultiSport Plus umożliwi Ci prowadzenie aktywnego trybu życia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

1. Rozmowa HR-owa

2

2. Rozmowa merytoryczna

3

3. Rozmowa z Klientem Onwelo